Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lett a barátnőm, pedig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lett a barátnőm, pedig nem is szexeltünk rendesen. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel még sosem feküdtünk le egymással, de egy hónappal ezelőtt egy medencében nagyon felgyorsultak az események, de a dolog konkrétan nem történt meg. Nemrég azzal a hírrel várt, hogy terhes, és a baba tőlem van. Nagyon ideges vagyok, hogy fogom eltartani őket. Lehetséges, hogy a víz által bejutottak a spermáim? Kérlek válaszoljatok. Egy tanácstalan fiú
2012. márc. 3. 15:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Ami történt megtörtént, nem lehet visszafordítani. Gratulálok a babához!
2012. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
korotok?
2012. márc. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 csillamkukilama válasza:
100%
a víz által nem juthatnak be a spermáid. odaúsznak vagy mi? szerintem vagy hazudik (azért hogy felkeltse a figyelmed) vagy félrek*rt. remélem segítettem:)
2012. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szexeltetek akkor nem lehet tőled terhes.

Ha elmondanád pontosan mi történt, akkor tudnánk többet is mondani, de ebből, amit leírtál lehetetlen, hogy terhes legyen.

Egyáltalán biztos, hogy terhes?

2012. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, előfordulhat-de ha úgy történt, ahogy írtad, akkor nem tőled terhes.
2012. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de erről eszembe jutott ez a vicc:


Kedves Péter!


Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...


A te szerető Anitád



Drága édesanyám!


Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színes bőrű, és a tejétől kis unokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk.


Ölel fiad, Péter



Édes fiam!


A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha... Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.


Csókol Anyád

2012. márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy attól hogy a vízben vagyok és nem dugtál be semmit neki, nem lehet terhes. De kíváncsi vagyok én is, hogy pontosan mi történt. Elsőre azt mondanám hogy nagyon gyanús, hogy vagy megcsalt, vagy csak szivat
2012. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 omba ***** válasza:
100%

Nézd, egyszer a Széchényi fürdőt is apasági perbe hívták, mert állítólag a vízben úszó spermától lett terhes egy úri kisasszony.

Ha 15-20 cm mélyen a hüvelyben élvezel el, akkor 40% a teherbeesés valószínűsége - általában.

Olyan mélyre a víz meg nemigen sodorja be! :P

2012. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem a vicc eléggé helyénvaló :DDDD
2012. márc. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozzatok már emberek :)Ha valakinek olyan képességei vannak, hogy alulról feltöltődik vízzel, annak a legtesthezállóbb szakma a szippantó lenne.


Ha teherbe lehetne esni a vízben úszkáló spermiumoktól, akkor a strandok nem léteznének.

2012. márc. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!