Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pötyike89 kérdése:

Barátommal 1 éve vagyok együtt.7 végén berúgott szexeltünk. Nem a nevemen szólított, hanem egyik volt szeretője nevén. Másnap józanul azt mondta, hogy nem akar a lánytól semmit és nagyon szeret engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Pofozd fel és null tolerancia!

A minimum h megpróbáljon kiengesztelni, de csakte tudhatod, hogy akarod-e folytatni...

2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
felejtsd el az esetet és szeresd
2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Ui: az elsőt egy csaj írta... ezt is csinálhatod, ha hisztispi.csa akarsz lenni

a másodikat én írtam, a srác ennek örülne a legjobban, mert biztos, hogy szeret, és magában, belül már ezerszer megbánta a dolgot

2012. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze ez mindenkinek rosszul esne de ez nem váló ok!Az ital igencsak megtudja zavarni az elmét akaratlanul.Gondolhatod neki milyen kellemetlen.Ha ezen kívül jó a kapcsolatotok felejtsd el a dolgot
2012. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

enyém józanul mondta, utólag se vette észre, pont a volt csaja nevét, kait elvileg utál, de nem is járt a fejében, sose volt téma, rég nem találkoztak, eddig nem szólított a nevén, se más néven, két év után szólított így azért fura, már 5 éve nincsenek együtt, vele is csak két évet járt


ha mégegyszer előfordul, hiába évletlen, akkor azt kell higyjem h tudat alatt őt szereti, és akkor elgondolkozok mért ilyen rendszeres

nem hasonlít nagyon a nevünk

ha kapcsink elején lett volna akkor oké, de így, józanul, és nem szex közben hál istennek hanem mikor a haverjánál voltunk, és ebédeltünk, de nagyon gyorsan mondta, és nem tünt fel neki, csak nekünk, nekem is utólag

meg maga se érti mért pont azt a nevet mondta

mégá lmába se szokta sose

meg tényleg sokat vagyunk együtt

a csaj meg messze van és három éve jegyese van

meg utálja is a csajt én tudom mért

meg mikork iakadtam tökre aggódott h elhagyom

kapcsink elején majdnem neveztem az exem nevén, de akkor az exem tényleg a fejemben volt, és azért hívtam majdnem a nevén, ezért volt nehéz elhinni h neki nem volt ezsébe a csaj

meg nekem nem azért volt a fejemben, mert szerettem akkor még, hanem mer haragudtam rá valamiért, vagy csak téma volt és kész

előbb szólítom a tesóm nevén vagy apám nevén de nem az exemén

főleg nem két év után

2012. ápr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jó volt neki a csajjal anno, részegen meg felidézte mert jó volt, de ennyi.

Röhögj rajta, kicsit húzd az agyát és felejtsd el. :)

További sok boldog évet együtt! :)

20/L

2012. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Captain Hindsight ***** válasza:
férfi vagyok és többször előfordult velem ilyesmi józanul.nem jelent semmit.hülyeség agyalnod rajta
2013. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém 3 év után azt mondta részegen, hogy "b4zd meg magad", mert egy fiú barátommal beszéltem... :) te még jól jártál
2014. jan. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!