Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges a terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés

Párommal elég régóta együtt vagyunk de még úgy érzünk, hogy még nem állunk készen a babaprojectre. Szóval lehetek terhes ha...

Óvszerrel védekeztünk, barátom nem bennem ment el, levette az óvszert és kicsit olyan lett a keze azonnal letötölte és nem is nagyon nyúlt azzal a kezével hozzám, de ha véletlenül odanyúlt fenállhat a terhesség? Utánna kicseréltük az óvszert és folytattuk továtt egyik se szakadt ki...


2012. márc. 4. 08:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Menstruációm 4. napján voltunk együtt..
2012. márc. 4. 08:52
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok???
2012. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
21
2012. márc. 4. 09:01
 4/11 anonim ***** válasza:
és ezt komolyan gondoltad e kérdésed ???
2012. márc. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen mert biztosra szeretnék menni...
2012. márc. 4. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:

ha nem vagy tisztában egyes dolgokkal akkor minek csinálod? Ha tudod hogy valami rossz és mellékhatásai vannak akkor azt megteszed?

Ha nem vagy felvilágosítva dolgokról (sperma vs vér) hatásairól akkor ne sexelj...!!!!

2012. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy akkor minimális az esély rá.. Csak mint mondtam biztosr akartam menni
2012. márc. 4. 09:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztos csak a halál..ha nem tudsz választ menj el nőgyógyászodhoz! Gondolom már jártál ilyennél! :))
2012. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen igen csak most szabadságon van azért kérdeztem meg itt
2012. márc. 4. 09:29
 10/11 anonim ***** válasza:
én nem félnék h teherbe esel! :) Menstruáló időszak alatt szerintem kevés az esélye h teherbe ess! :) Persze mindig vannak kivételes dolgok! :)
2012. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!