Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a fogamzásgátló hat, utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fogamzásgátló hat, utána egyből meg kell jönnie a menstruációnak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel nem védekeztünk, ezért vettünk 1 fogamzásgátlót és egyből be is vette. Egy ismerősünk azt mondta, hogy utána egyből meg kell jönnie, de neki még nem jött meg. A válaszokat előre köszönöm!:)

2012. márc. 5. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
kérjük olvass el a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
2012. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem esemény utánira gondolsz? mert a fogamzásgátló az egész más tészta...
2012. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Annyira birom, mikor mindenkit lemondanak mert nem védekezik... Mintha még ez nem fordult volna elő soha senkivel...szánalmas -.-

amugy én múltkor 72 órás tabit vettem be, szerintem te is erre gondolsz...ami allitolag minél hamarabb veszeed be annal hatasosabb...nos én 12.5 órára vettem be és mégis teherbe estem, mi védekeztünk, csak kiszakadt a gumi...én ott rontottam el, hogy nem mentem nőgyógyászhz az esemeny tabi bevétele utan 2 hettel...mond meg a b.-nődnek h mindenképp menjen el mert akkor még lehet segiteni egy artatlan injekcióval, ha terhes lenne...nkm sajnos már nem lehetett... ha bármi kérdésetek lenne, irjatok priviben :)

2012. márc. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

utolsó:

egyébként nem muszaj megjönnie azonnal...de általában igen, a tabi bevétele utan kb 1 hettel meg kéne jönnie...persze csak ha hatott

2012. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!