Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van már valakinek tapasztalata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már valakinek tapasztalata a Zoely fogamzásgátlóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel az orvosom, azt mondja nagyon jók a tapasztalatok. Viszont kissé tartok tőle amiatt, hogy még nagyon új és semmilyen magyar nyelvű oldal nincs róla a neten...

2012. márc. 8. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azért szerintem elég jó kis magyar nyelvű infó van.

[link]

2012. márc. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) De főleg úgy értettem, hogy nincsenek tapasztalatok írva, hiszen még nagyon új :S
2012. márc. 10. 09:42
 3/12 anonim ***** válasza:
De abban, amit linkeltem, tök részletes statisztika van a mellékhatásairól.
2012. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt van pár tapasztalat,többek közt az enyém is..én "barnázok" reggel óta,tegnap vettem be a 17.szemet.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2012. márc. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszi :) Azt olvasgatom folyamatosan, most kicsit félek is, mert látom sokaknál problémás a vérzés. Én ma kezdem el szedni (úgy egyáltalán tabit is először), remélem minden oké lesz :)
2012. márc. 21. 14:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Na,hogy bírod? Én pár napig barnáztam csak,tegnap elfogyott az első levéllel,most várom mikor jön meg. :)
2012. márc. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Aki elkezdte már szedni az légyszi írja a tapasztalatait, jót rosszat ami van ! Kíváncsi vagyok a véleményekre! :)
2012. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem az első 2 napban még normális volt a mensim, aztán barnázás és az 5. napra abbamaradt. Ma szedem majd a 10.-ik szemet :) Hát remélem be fog válni, kicsit félek még azért tőle, mert ugyanitt az oldalon elég rosszakat is olvastam róla... De ugye ez egyénfüggő szóval majd kiderül :) Sok sikert mindenkinek ;)
2012. márc. 30. 15:24
 9/12 anonim ***** válasza:
7. válaszoló! A 4.válasznál írtam egy linket ott elég sok tapasztalat van már,ha esetleg nem olvastad még,nézd meg! :)
2012. ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Megkérdezhetem, hogy MOST, 4 hónappal később hogy állsz vele? Mik a tapasztalataid?

2012. júl. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!