Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így csak a menstruáció fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így csak a menstruáció fog késni, ugye?

Figyelt kérdés
tri regol nevezetű gyógyszert szedem már kb1éve. Múlt hónapban szedtem belőle utoljára.sajnos eddig az anyagi helyzetem miatt nem tudtam kiváltani az ehavit.kb másfél hét maradt ki.ha elkezdem szedni akkor csak a vérzés késik?nem szeretnék egy teljes hónapot kihagyni ez miatt.tudom hogy kiegészítő fog.gátlás kell majd,de én szeretném mától szedni ha van rá mód.
2012. márc. 12. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

igen,késni fog,mivel 1,5héttel később kezded el szedni.Ez nyílvánvaló.

Viszont kell kiegészítő védekezés...

2012. márc. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet csak úgy akármikor elkezdeni.

Egyrészt nem fog védeni az első levél alatt, másrészt összevissza kavarod a szervezeted.

Hagyd ki a teljes hónapot és a következő vérzésnél kezdd el újra.

2012. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!