Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esély a terhességre?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély a terhességre? Menstruáció alatt terhességi teszt lehetséges? Aggódom. :-/

Figyelt kérdés

Ovulációm környékén egy rövid ideig óvszer nélkül voltam a párommal. Csak az aktus legelején, szóval nem a végén húzta fel csak az óvszert, hanem az első 15 másodperc után kb. (Ne kérdezzétek miért hagytam azt a 15 sec-et is, akkor nem tűnt olyan hülye ötletnek mint utólag...)

Utána kicsit aggódtam, de gondoltam csak nem leszek ilyen peches, meg is jött a menstruációm, igaz 2 nappal korábban.

Már 3 napja tart a menstruáció(rendes piros is, van barnás része is, talán csöppet kevesebb mint máskor, de általában nem szokott fix mennyiség lenni, mindig más), ám a barátnőim bogarat ültettek a fülembe, hogy ettől még simán terhes lehetek. :-/

Most vettem tesztet, de nem tudom, hogy amíg tart a menstruáció tesztelhetek-e, vagy még várnom kell, hogy elmúljon?

Nagyon aggódok, szeretnék túlesni rajta...

Esélyes hogy terhes legyek? A közérzetem furcsa kicsit, alhasi fájdalmat érzek, kicsit szúró érzés is volt, meg fáradtnak érzem magam. Ellenben 3 napja kezdtem el fogamzásgátlót szedni is. Ez is okozhatja gondolom. :-/ Nagyon félek...


2012. márc. 10. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd meg még elmúlik a mesi.
2012. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy terhes!
2012. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
még akkore se biztos h terhes leszel ha peteéréskor többször is belédélvez a pasi.. szal nyugi :D én már rengetegszer voltam együtt úgy a barátommal h megszakitás volt csupán, és termékeny napokon, és nem lett gond :) nyugi :) a furcsa közérzet, fejfájás, hányinger a fogamzasgatlotol van.. ez tuti, nekem is az volt..
2012. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

igyekszem nem aggódni :)


te milyen tablettát szedtél/szedsz? Már az első napokban jelentkeztek tőle ilyen tünetek?

(Na nem mintha meg tudnám mondani, hogy a hasfájás pl a tablettától vagy a mensitől van-e.. )

2012. márc. 10. 16:46
 5/10 anonim válasza:
44%
100%, hogy nem vagy terhes. Vagy így legyen 5-ösöm a lottón!
2012. márc. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
akkor leírom az én esetem: együtt voltam a pasimmal pont félidőben, annyit mondott hogy véletlenül nem szállt ki időben, mondtam ne aggódjon max elküldjük a kis lelket, ( ez spirituális rész nem fejteném ki) a lényeg, elkezdtem aggódni mensi idején,kiderült terhes vagyok mégis megjött, mert a kis lélek így álcázta magát, nem akarta tudatni hogy itt van, nem volt könnyű lebeszélni róla, hogy menjen el, mert sem az idő sem semmi nem alkalmas arra hogy megszüljem, nem kell elhinni a spirituális részt nem ez a lényeg, hanem hogy tényleg van vérzés terhesség alatt és nálunk is csak egy fél másodpercnyi "hiba" alatt összejött
2012. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az utolsónak igaza van.Mindenki aki szexel vállalja a kockázatot,hogy terhes lesz.Ha védekezik akkor a lelkiismerete legalább tiszta lehet,hogy ő mindent meg tett,aki még erre sem veszi a fáradtságot,az pedig idegeskedhet.

Addig nem kezdtem volna el szedni a fogamzásgátlót,amíg nem zárom ki biztosan,hogy volt-e következménye az ostobaságomnak.Az aktus után két héttel már csinálhattál volna tesztet,annak ellenére,hogy megjön-e,hiszen a terhesség kockázata megvan.Ha egyértelműen kizárható a dolog,akkor szabad elkezdeni a fogamzásgátlót.Ez rajta van a tájékoztatón is,gondolom nem olvastad.

Most már tényleg nincs miért várnod.Csináld meg a tesztet és ha negatív pár nap múlva még egyet.A fogamzásgátló nem befolyásolja az eredményt,mielőtt ezt megkérdeznéd.

A terhesség alatti vérzés igen ritka,de nem lehetetlen.Az egyik oka lehet, méh nyálkahártyája leválik részlegesen a beágyazódás után is,így vérzés formájában távozik,sőt még darabos is lehet a vérzés vagyis olyan,mint máskor.Ezért,ha valaki NEM védekezik az ne higgyen azonnal a vérzésnek,hanem csináljon tesztet.

2012. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
yaz-t meg mercilont szedtem, de egyik se jött be..
2012. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
és igen, már az első napokban, de a durva fejfájás 8-9 honap utan..
2012. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Negatív, huuuuuh! :)


Egyébként olvastam a tájékoztatót vagy 20x, az elmúlt 2 hétben a tabletta miatti izgulással voltam elfoglalva, nem is a terhesség gyanújával, és mikor megjött és bevettem már 1 szemet, akkor mondták barátnőim, hogy ne nyugodjak bele, akkor is teszteljek. :-/ Ezért vettem be előbb a tablettát, mint hogy teszteltem volna.

De most már megnyugodtam. :)

2012. márc. 12. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!