Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik a legolcsóbb fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legolcsóbb fogamzásgátló? Az olcsó is hatásos? Az olcsónak van valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 07:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsi még annyi lenne a kérdésem, hogy van-e olyan biztonságos fogamzásgátló tabletta amit vény nélkül lehet kapni és az ára nem az eget surolja?

Elöre is köszönöm a válaszokat

2009. jún. 11. 07:54
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan nem tudom melyik a legolcsóbb, talán a TriRegol, de ha jól tudom az is a legmagasabb hormontartalmú. Én azt biztos nem szedném. 5ezer Ft felett kezdődnek a korszerűbb tabletták, de ez nem kívánságműsor, amit az orvos vizsgálatok alapján jónak ítél, azt írja fel. Mellékhatása meg a legalacsonyabb hormontartalmúnak is lehet...

Vény nélkül kapható tabletta nincs, viszont léteznek különféle hüvelykúpok és krémek, amiknek ha pontosan betartod a használati utasítását, akkor elkerülhető a terhesség.

2009. jún. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nálunk erdélyben vannak elég olcsók is,a microgynom,illetve egy csomó más sőt,ha sulis vagy még a kórházban ingyen is hozzájuthatsz de triregolt nem ajánlom mert igaza van az előttem válaszolónak talán szedj yasminellet
2009. jún. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Úgyis orvos mondja meg, Te max annyit mondhatsz neki, hogy valami olcsóbb fajtát szeretnél.

3 havonta meg kibírod, hogy elmenj dokihoz.

2009. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
orvos dönti el, vér, vizelet és uh vizsgálat alapján, hogy mit szedhetsz, sőt még igy se biztos, hogy elsőre beválik a tabletta. Az olcsó tabletták azért olcsók, mert korszerűtlenek, lórugásnyi hormon van bennük, fiataloknak nem is nagyon szokták felirni. Gyógyszert pedig csak recepttel lehet kiváltani. Egy korszerű fogamzásgátló 3 havi adagja 6000 ft felett van. Mérlegelj, hogy ezt 3 havonta elő tudod e teremteni!
2009. jún. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

aspirin:)szorisd össze a térdedel és el ne enged:P

szoval komolyra forditva,fog.tabit csak nögyogyász irhat fel.mindnek általába 5-6ezer a 3 havi adagnak az ára.van injekcios is az kb.2 ezer és csak 1x szurnak és 3honapra véd,mondjuk én ezzel befürödtem 1 honapba nem jött meg a menszim aztán végig megvolt 2hónapig,szoval ezt nem ajánlom.van még spirál de ezt csak szült nöknek rakják fel ennek árra 5 ezert töl van és 5 évig marad fent.és vannak a különbözö recept nélkül kaphato hüvely kup kenöcsök pasz hogy mennyibe kerülnek

2009. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem ezen nem érdemes spórolni. Mindenképpen olcsóbb, mint egy becsúszott baba. De szerintem a doki tudja, mi a jó neked, és ha jófej akkor egyszerre két receptet is felir, akkor csak félévente kell menned:)
2009. jún. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én Milligestet szedek, és meglepve tapasztalom, hogy ahhoz képest, hogy ez is egy korszerű, alacsony hormontartalmú foggátló, egész baráti az ára a többihez képest. és teljesen bevált. én kb 5500 ftért veszem 3 havi adagban. a legtöbb ismerősöm Yasminellét szed horror áron. (8000 ft körül mozog) az ilyen tri-regolt meg a diane 35-öt ne engedd felírni viszont.
2009. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én triregolt szedek, több mint 5 éve. évente járok rákszűrésre. eddig semmi probléma, és semmi mellékhatást nem észleltem, még a legelején sem, a menstruációs hasfájásaim is majdnemhogy elmúltak, nemhíztam tőle, és már a 2. levél után napra pontosan 28napossá vált a ciklusom, azelőtt pedig hébehóba összevissza ahogy neki tetszett:D
2009. jún. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
diane 35öt télleg NEM SZABAD!!! Velem elég sokáig szedette egy orvos, és később mikor átkerültem egy másik dokihoz, és meghallotta, majdnem szívinfarktust kapott. Szétroncsolták a hormonrendszeremet, utána hónapokig kellett egyéb gyógyszereket szednem, hogy helyrehozzák a dolgot, és elég kellemetlen mellékhatások voltak. Szóval nem érdemes. Amúgy meg asszem nem is kifejezetten fogamzásgátló, nekem legalábbis nem azért adták, csak van egy ilyen "mellékhatása".
2009. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!