Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáció 4. napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció 4. napján mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés
Pénteken jött meg a menstruációm.(Pontosan 28 nappal az előző vérzésem után)Tegnap összemelegedtünk a barátommal, és odáig jutottunk, hogy egy kicsit behelyezte a nemi szervét. Kellene aggódnom, hogy teherbe eshettem? Konkrét aktus nem történt, de behatolt óvszer nélkül. Fogamzásgátlót még nem szedek. Ma reggel belegondoltam, hogy mi történt és kicsit elkezdtem félni..
2012. márc. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nagy eséllyel nem vagy terhes
2012. márc. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ekkor a legnagyobb az esély.Mehetsz babakelengyét venni.
2012. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár egy orgazmus is beindíthatja a peteérést. Akkor meg aztán nagyon megszívtad..
2012. márc. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége. Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezni kell normálisan, ennyi a titok.

Mellékesen megjegyzem, hogy arra nagyobb az esély, hogy egy ilyen menzesz alatti szex alatt összeszedj vmi fertőzést.

Nagyon nem egészséges a vérzés alatti szex, mert nyitott a méhszáj és bármilyen kórokozó nagyon könnyen feljuthat.

2012. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert nem volt peteérésed. :)
2012. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!