Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne szednem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek érdemes lenne-e fogamzásgátlót szednem:

Most leszek 17 és nincs barátom, szóval igazából nem nagyon lenne mit gátolni, viszont a nagyon rendszertelenül és fájdalmasan menstruálok.. (és úgy tudom a bőrnek is jót tesz)

szóval szerintetek csak azért hogy rendszerezzem a menzeszem (+ a szép bőr is elég csábító azért), megérné szedni, vagy várjak még vele?


Előre is köszi !


2012. márc. 13. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az orvosoddal h ilyen problémáid vannak és h nem-e tudna neked foggátlót írni rá. De azért anyudnak is mondd el, nehogy balhé legyen ha véletlen megtalálja
2012. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes. Én hánytam, ment a hasan, görnyedve jártam, úgy fájt a hasam mikor megvolt. Nagyon beteg voltam. 15 évesen anyum elvitt nődokihoz, hogy csináljon valamit, mert nagyon szenvedek. Fog.gátlót írt, és már következőleg mikor megjött semmi bajom nem volt.
2012. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
menj el a nőgyógyászhoz, majd ő eldönti kell e vagy sem.. nekem a görcsök miatt írták fel
2012. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lollyta válasza:
Én nem szedek ugyanis teljesen fölborítja a hormonháztartásod és pusztítja a petesejtjeid, bizonyára tudod hogy meghatározott petesejt számmal születnek a nők, ha mindig ujra termelődnének mint a férfiaknál a hímivarsejtek akkor ez nem jelentene problémát de így azt kockáztatod hogy 35 évesen meddővé válj.
2012. márc. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!