Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » érdemes továbbra is fogamzágát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes továbbra is fogamzágátlót szednem?

Figyelt kérdés

A barátommal 1 éve vagyunk együtt, 3 hónapja szedek fogamzásgátlót, azonban most iskola/munka miatt nincs lehetöségünk annyit együtt lenni, mint nyáron, messze is lakik tőlem..általában kéthetente 1szer tudunk együtt lenni..nem tudom, hogy ilyen ritka nemi élet mellett érdemes e továbbra is szednem a tablettát. Szerencsére semmilyen negativ mellékhatást nem tapasztaltam, de azért mégse örülök, hogy minden nap hormonokat kell szednem..ő viszont nem szereti a gumit..

ti mit tennétek a helyemben?


2011. okt. 12. 08:51
 1/3 napietus ***** válasza:
100%
szerintem szedd tovább. sokkal jobb, mint abbahagyni aztán újra elkezdeni, azt kevésbé tolerálja a szervezet. főleg ha gumi kilőve, nincs más biztonságos út.
2011. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha semmiképp nem hajlandó felhúzni a gumit, akkor inkább szedd tovább, minthogy mondjuk megszakítást alkalmazzatok. De elég önzőnek tartom, hogy nem képes felhúzni a kotont. Kéthetente egy alkalomért teljesen felesleges naponta hormonokat szedned.
2011. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem továbbra is szed a fogamzásgátlót.Én akkor hagytam abba véglegesen,amikor már nem volt pasim.
2011. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!