Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi történhet velem? CMitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet velem? CMitől nem jön meg?

Figyelt kérdés
Másodjára maradt ki a menstruációm. Szóval január 15én volt utoljára! Ma voltam nőgyógyásznál, mindnet rendben talált, minden negatív lett, az ultrahang sem mutatott ki semmit. Mégis akkor mitől késik 2 hónapja...Nagyon meg vagyok ijedve!!! A házorvosomat is kérdeztem azt mondta várjuk meg hogy legközelebb megjön e , ha nem akkor vissza lehet állítani gyógyszerrel..Mitől van ez, mi van velem?
2012. márc. 14. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is fontos, hogy hány éves vagy, mert ha még fiatal vagy és nem rég kezdtél egyáltalán menstruálni, akkor ez normális.

Ha idősebb vagy, akkor kérdéses, hogy nem vagy-e terhes (bár ezt a nőgyógyász remélhetőleg észrevette volna)

Ha az előző két eset nem áll fent, akkor is lehet egy csomó mindentől: nagyon sovány vagy, sokat stresszeltél az elmúlt időszakban, vagy hormonális problémáid vannak. pl. pajzsmirigy hormon probléma is okozhat ilyesmit.

Az is kérdés, hogy szedtél-e előzőleg fogamzásgátlót, mert az is felboríthatja a ciklust. Hirtelen ennyi jut eszembe.

2012. márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!