Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma együtt voltam a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma együtt voltam a barátnőmmel és együtt lét előtt megfürödtünk. Lefekütünk, majd pihentünk kb háromnegyed órát, majd ismét egymásnak estünk. De a két alkalom közt nem fürödtünk meg. Mielőtt élveztem kivettem. Mekkora az esélye hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
megjegyzés: tegnap múlt el a menzesze.tegnap még halványan volt meg neki.ma már egyáltalán nem
2012. márc. 16. 00:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég nagy hülye vagy... Van rá esély h terhes.
2012. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem értem ezt a "két alkalom között nem fürödtünk meg" részt, annak van valami jelentősége? Egyébként kicsit olyan érzésem van, mintha emberek direkt azért csinálnának ekkora baromságokat, hogy utána kiírják ide. Napi x nemvédekeztünk,lehet terhes kérdés...?Nálam is előfordult régebben, hogy felelőtlenül szexeltem, de utána nem irogattam ki, tisztában voltam a lehetséges következményekkel. Ha már elég idősek vagytok a szexhez, akkor tudnotok kéne, hogy ez nem védekezési mód. Ettől függetlenül szerintem nem lesz terhes, legyen igazam, nektek meg legyen több eszetek!
2012. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%

Én megértelek téged és a barátnődet is. Ne hallgass az okoskodókra. Igazából mi is így szexelünk a barátnőmmel tehát általában 2 alkalom egymás után és a végén kiveszem DE én lehet, hogy még ürülnék is egy gyereknek adott esetben. Nem akarok még gyereket csinálni természetesen azért veszem ki a végén. A tabletták nem tesznek jót a barátnőm szervezetének az állandó gumihasználat pedig költséges és nem is jó benne.


Így sokkal kevesebb az esélye, hogy terhes lesz mintha simán bele engednék, tehát nagyon nem valószínű. Még akkor sem olyan könnyű a fogantatás amikor akarod.

Ha nem vagy biztos a kapcsolatodban, fiatal vagy stb... gondolj bele abba milyen lenne az ha a barátnőd terhes lenne és eszerint tegyél. Gyógyszer, gumi, megszakításos módszer... ahogy érzed.

2012. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
örülnék*
2012. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nem is tudtam, hogy a fürdés fogamzásgátló hatású...O.o
2012. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten, megint egy "gumiban nem áll fel" típusú félimpotens gyerekgyáros. :D


Édesszivem, ha a gumi nem tetszik, akkor mi lenne, ha választanátok a maradék cirka tucatnyi védekezési lehetőség közül egyet? (Nem, a "kihúzom időben" az nem védekezés.)

2012. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Oké, ha nem jó a gumi, akkor is ott a tabletta. Ha az meg a barátnődnek nem tetszik, akkor mondjuk Pharmatex? Annyi védekezési mód van, hogy hihetetlen..
2012. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
18%
3 napra az együttlét után már kimutatja az eedményt.
2012. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki szekáll titeket pedig nemta helyes védekezés volt a kérdés. Menzesz után min. esély a teherbeesésnek. Ak ijedj meg, ha ovukor letettek volna együtt.

Lehet, hogy belekerült x spermium, de a barátnődnek nem volt érett petesejtje!

2012. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%

Ha nem szereted az óvszert,akkor szerezzetek tablettát.

Vagy nagyon fiatal a csajod?

Van már fogamzásgátló tiniknek is!

2014. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!