Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyunk együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Nem soká eljön az első alkalom. Folyton kívánom és szégyellem magam emiatt. Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem vagyok ribanc, ő az első barátom, 19 éves elmúltam. Már másfél hónapja pettingelünk, minden alkalommal, amikor találkozunk borzasztóan egymásra izgulunk. Nem értem magam, szűz létemre úgy viselkedek és úgy izgatom, mintha már ki tudja hanyadik lenne:$ Nekem fontos hogy igazi társak legyünk a kapcsolatban, mindig csinálunk közös programot, odafigyelünk egymásra és foglalkozik velem.

Az a baj, hogy már nagyon elszégyelltem magam, mert ha együtt vagyunk, főleg csók közben és amikor simogat, már be is nedvesedtem, iszonyatosan kívánom, és amikor otthon egymásnak feszülünk és kényeztetjük egymást, vagy csak vonaglunk egymáson, úgy érzem, hogy folyton ezt csinálnám vele.

De ne értsétek félre, mindenben mellette vagyok, segítek neki, a lelki része nekem mindig is nagyon fontos volt, de egyre jobban akarom őt...

Beszéltünk már sokat a szexről, nem sokára megtörténik az első.

Neki is majdnem folyamatosan áll mikor együtt vagyunk:)

Félek hogy csak szex lesz a kapcsolatunk, vagyis túlnyomórészt. Nagyon szeretjük egymást, és szeretünk "úgy" együtt lenni, eddig még ez nem gond csak félek hogy ez nem természetes.

Ő már elmondta, hogy így van vele mint én:) De én nem mertem, mert nagyon szégyellem magam. Folyton nedves a bugyim ha vele vagyok.

Természetes ez? Lesz belőle gond?


2011. jan. 13. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne tervezzétek be az időpontot, mert feszültek lesztek. Legyen spontán, de azért védekezzetek.

Ne szégyelld magad, nem az a ribanc aki kívánja a szexet, hanem aki mindig mástól!

2011. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de gondolj bele hogy ilyen érzéseim vannak, hogy mindig csak azt csinálnám vele:$ Olyan ez mintha nem is szeretném pedig nagyon fontos nekem, imádom.
2011. jan. 13. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Ez az érzés teljesen természetes, ahogy az a bugyid is benedvesedik. Ne ijedj meg ettől! Ne pánikolj, nem vagy ribanc! Nyugodtan beszélj neki az érzéseidről, és arról is, hogy mennyire kívánod őt. Ha testiség mellett az érzelem és a lélek is fontos számotokra, akkor tudtok erről is beszélni! A szexet meg ne erőltessétek! Legyen spontán a dolog. Nem árt ha beszéltek az első aktusról! Ne hogy annyira akarjon teljesíteni, hogy amikor kéne nem lesz orgazmusa! Igen van ilyen! Ne lepődj ezen meg! Ne akarjátok egymást görcsösen eljuttatni a csúcsra, ez nem egy verseny! Sok szerencsét!
2011. jan. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

ne szégyelled magad ilyen miatt:) teljesen természetes és nagyon jó h ennyire kívánjátok egymást. ez is egyfajta megnyilvánulása annak h mennyire szereted:)

nem hiszem h csak szexből állna a kapcsolatotok, ha a szerelemem megvan. márpedig ahogy elnézem megvan:)

az meg nem gond ha sokat fogjátok csinálni. előző barátommal énis kb egyfolytában szeretkeztem volna:D

2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*szerelem
2011. jan. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Bassza már meg valaki végre!
2012. dec. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!