Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Yasminelle fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yasminelle fogamzásgátlóról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés

a legtöbb csajtól azt olvasom fórumon, azaz 10-búl 7 azt mnodja hogy nőtt tőle a melle nem is kicsit, ráadásul már az első hónapban (egy két hétben)

van akinek egy év alatt egy két kosarat is.

Ha van még valakinek hasonló tapasztalata ezzel a gyógyszerrel kapcsiban az írjon. Csakmert a nagyobb mell kicsit több önbizalmat adna nekem, meghát maugyis kevés a npi hormonom, és sajna más rossz tüneteim is vannak :(


2009. jún. 11. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd be keresőbe, minden nap van vagy 2 ilyen kérdés.
2009. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kerestem sokszor, de jó volna még megerősítés, nem véletlenül találték fel ezt az oldalt.
2009. jún. 11. 20:30
 3/9 A kérdező kommentje:
kérdés az van, de egyikre sem adnak normális választ az a baj
2009. jún. 11. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem bejött.
2009. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akinek mell ügyben bejött mennyi idő alatt látott változást, és centiben vagy kosárban mennyit változott a méretük?
2009. jún. 12. 13:02
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
semennyire:) nekem nem nőtt meg tőle a mellem...egy kicsit többet kivánok enni viszont.... mindig éhségérzetem van! hizni hiztam 2 kilót de az még elfér:) nekem minden esetre bevállt!
2009. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha valakinek nő a melle, akkor az vajon hogyan azonosítja be hogy a tabitól volt?? ez annyira érdekelne.... ez pont olyan mint a hízás. mivel ez hosszútávú hormonális változást idéz elő, KIZÁRT hogy egy hónap alatt nőjön valakinek a melle tőle..ha meg sok hónap alatt akkor ugyan bizonyítsa már be hogy ettől.. sokan fogják a hízást is a gyógyszerre, miközben csak lehet hogy egy másik életszakaszba léptek vagy szimplán ellustultak változott valami az életükben, jó hogy híznak... "gyógyszertől van"... bizonyítsák be. én tavaly május óta szedem a yasminellet, idén áprilisban májusban híztam 5 kilót, a mellem is nőtt. sok hozzáértő mondja már azt hogy a tabitól.. mikor már egy éve szedtem előtte.
2009. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
vagy csak másként reagál rá a szevrezeted, ha ugyanazokat a kajákat eszed, mégis egyszer jobban hízol tőlük máskor kevésbé, nem az életmód változik feltétlen, lehet csak hormonok maguktól, az anyagcsere meg miegymás. apa sem kiskorűától lett pajzsmirigy beteg, később jött ki, de persze nem gyógyszerektől lett beteg, csak úgy, genetikailag így lett kódolva, vagy fogékonyabb hajlamosabb a betegségekre. Olyan mnit az allergia, immunja gyengébb valakinek, akkor beteg lesz, van kai bacikat hordoz mégsem lesz beteg, kainek meg átadja az igen, kai nagyon gyenge az meg egy könnyű náthába is belehalhat, tülünk is függ, nem csak ak örülményektől.
2009. júl. 18. 22:00
 9/9 A kérdező kommentje:
maga a hízás nem a bogyótól, hanem az étvágytól van, meg esetleg a kevesebb mozgástól, viszont az étvágy függhet a gyógyszertől is, sőt mnidenkinek a szervezete másként reagál akár ugyanarra a gyógyszerre is, sőt lehet hogy te magad amire rég így reagáltál, később máshogy fogsz.
2009. júl. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!