Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vélemények/tapasztalatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemények/tapasztalatok yasminelle fogamzásgátlóról!? Valamint mennyibe kerül és hány hét után hat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Éve szedem, nekem tök jól bevált. Semmi mellékhatás, talán csak eltűntek a ragyák a fejemről : DD eleinte persze nyűgös voltam, hisztis, kiállhatatlan, de aztán beleszoktam és jó lett. Tehát szerintem jó.

Nem én veszem, de az emlékeim szerint a 3 havi az 7000 környékén mozog, az egy meg 2500-300 talán...

Ha úgy szeded, hogy megjön és az első nap teszem fel este nyolckor bekapsz egyet, már végett vagy. Ha a második, harmadik napon kezded el, akkor plusz egy hétig kell óvszert (kiegészítő védekezést) használni, és utána csak úgy simába. Ezért érdemesebb megvárni a havit, és akkor kezdeni. Remélem segíthettem =)

16/L

2010. febr. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én már több, mint 3 éve szedem, minden oké, jóban vagyunk:) az első néhány hétben picit émelyegtem miután bevettem, de hamar elmúlt. fogytam is tőle, elég sokat, ugyanis csökkenti a vízvisszatartást.

elvileg úgy van ahogy az első írta, de én azért az első hónapban nem hagytam, hogy belém menjen:)

2010. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2010. febr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Oké, hogy a vérzés első napján kell bevenni, de nekem még az nem tiszta, hogy mi számít első menstruációs napnak? Mert én nemrég kezdtem el, de legelső nap csak pecsételgettem, akkor nem vettem be, csak másnap mikor picit jobban jött. Jól csináltam, védve vagyok azonnal vagy várjak én is egy hónapot?
2010. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!