Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetes fogamzásszabályozá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes fogamzásszabályozás. Milyen női hormonszintmérő készülékek léteznek, és hol kaphatók/rendelhetők?

Figyelt kérdés

Én a Maybe-baby készüléket ismerem, ezt külföldről lehet rendelni a neten, mást nem, pedig tudom, hogy vannak.

Ezt az oldalt találtam támpontként, de ez sem teljes körű:

[link]



2012. márc. 16. 23:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem használom, alig találok róla infót, statisztikát. A cég honlapján 94 (vagy 96?) százalékig megbízhatónak írják. (Tehát kb 20 nőből egy teherbe esik, bármennyire figyel is oda?)

2 nőről hallottam ismerőstől, akik használták. Az egyik terhes lett, bár azt állítja, nem volt elég lelkiismeretes + stresszes időszaka volt és rendezetlen volt a ciklusa. A másik nem esett teherbe, de tudtommal távkapcsolatban volt (=kevesebb szex)

2012. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jó, hát ezeket más természetes modszerekkel kombinalva hasznalja az ember ugyis. Az óvszer is csak 97%-os. De 3-4 termeszetes modszer együtt oké lehet, egy szerelmi kapcsolatban valo szerelmeskedes pedig ugyis csak akkor aktualis, ha belefer a kapcsolatba a gyermekáldás, de azért mégis sokmindent azért szeretnék megtenni, hogy a szerelmet élvezhessuk, egymast, és nem csaladot szeretnek alapitani.
2012. jún. 27. 21:36
 13/15 A kérdező kommentje:

Á, megtaláltam!:)

[link]

2013. márc. 17. 19:39
 14/15 anonim válasza:

PG 53 törpemikroszkóp.

Használom mióta a piacon van, szerintem nagyon jó csak meg kell tanulni a helyes használatát.

Nekem speciel csak nyállal működik, méhnyakváladékkal nem.

2013. márc. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Én is azt vettem most.:) (Van még 3 másik fajta mikroszkóp, de 12 meg 72 E Ft-ok, és a 12-14 E Ft-osak ugyanazt tudják, mint ez a 2E Ft-os.)


Engem is elgondolkodtatott, hogy szerezzek a hüvely végéből úgy méhnyakváladékot, hogy ne legyen rajta hüvelyváladék.:))

Úgyhogy csak nyállal fogok próbálkozni.

Ha valaki több éve használja, mondja el kérem, hogy teljesen bevált-e!

2013. márc. 21. 19:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!