Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Természetes fogamzásszabályozá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes fogamzásszabályozás. Milyen női hormonszintmérő készülékek léteznek, és hol kaphatók/rendelhetők?

Figyelt kérdés

Én a Maybe-baby készüléket ismerem, ezt külföldről lehet rendelni a neten, mást nem, pedig tudom, hogy vannak.

Ezt az oldalt találtam támpontként, de ez sem teljes körű:

[link]



2012. márc. 16. 23:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
van egy bizonyos ovus ketyere...vmi páfrányokat mutat pici kijelzőn :S valahogy keress rá!
2012. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én annyira nem hiszek ezekbe a természetes fogamzásszabályozós cuccokban... A helyedben ha már szedni akarok valamit normális fogamzásgátló lenne. Bár én nem szedek és nem is akarok.
2012. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első!

AZ a Maybe-baby!:)

2012. márc. 16. 23:33
 4/15 anonim ***** válasza:

Ovulációs tesztek és ovulációs mikroszkópok vannak. Mind hasonló elven működik, szóval szerintem sok különbség nincsen köztük.

De ha már természetes fogamzásszabályozás: Billings-módszer és hőmérőzés. De ha nagyon gáz lenne egy baba, akkor keress biztonságosabb módszert, mert ezek azért nem túl megbízhatóak.

Olyanoknak válik be leginkább, akiknek tényleg óramű pontosságú ciklusuk van évek óta és nagyon jól ismerik mind a saját testük, mind a női ciklus élettanát.

2012. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Ovulációs tesztek és ovulációs mikroszkópok vannak. Mind hasonló elven működik, szóval szerintem sok különbség nincsen köztük."

No, a kerdesem pont az, hogy melyek ezek, hol es mennyiert lehet hozzajuk jutni!

Akkor ezeket felsorolnad, kerlek?

2012. márc. 19. 16:22
 6/15 anonim ***** válasza:

Beírod a google-be, hogy ovulációs mikroszkóp vagy ovulációs teszt és válogatsz a találatok között. Nem tudok minden terméket név szerint....

De ha bemész egy DM-be, ott is találsz terhességi tesztekhez hasonló cuccokat, amire rá van írva, hogy ovulációs teszt.


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És csak mikroszkóp van? Olyan nincs, hogy megnyalom, és ő mondja meg, hogy mi az állás?

Mindenképp nekem kell értelmezni a nagyításban látottakat?:-o

2012. márc. 19. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát nézelődj a neten basszus. Ne kelljen már mindent nekem megkeresnem s a feneked alá tennem. Le van írva, hogy melyiket hogy kell használni.

De ha az értelmezés bonyolult, akkor vegyél olyat, amire csak rá kell pisilni, mint a terhestesztre, az csak sikerül.

2012. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van egy Persona nevű gép, ami a vizeletedből állapítja meg, hogy termékeny vagy-e. Belekalkulál 1-2 biztonsági napot is. Engem is nagyon érdekelnének a tapasztalatok.
2012. máj. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Te is használod, vagy Te is csak érdeklődsz még?

2012. máj. 10. 00:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!