Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges? Van rá esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges? Van rá esély?

Figyelt kérdés
Szex közben tövig nyomtam a barátnőmnek, és valami oknál fogva lecsúszott a gumi,, én sem értem miért pedig elötte 10 percig semmi gáz nem volt vele, nem élveztem bele, csak hát volt benne egy kis váladék.Amint lecsúszott észrevettem és ki is vettem belőle. Előfordulhat hogy bekapta a legyet ? Én szerintem nem, csak még véleményére is kíváncsi vagyok.
2012. márc. 18. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Más véleményére is *
2012. márc. 18. 16:00
 2/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2012. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így szoktak születni a nem kívánt gyermekek, "biztonságos, felelősségteljes" védekezés ellenére...

Lehet hogy megúszta, de nem fogja minden alkalommal...

2012. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arról fogalmam sincs hogyan csúszhattott le mivel előtte sok ideig nem volt vele probléma. Amint észrevettem kivettem.. és nem mentem el.

Amúgy meg érzi, hogy nemsoká megjön neki, görcsöl a hasa,meg kicsit fáj a melle.. szóval valószínű nem esett teherbe.

2012. márc. 21. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!