Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedésekor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedésekor előfordulhat terhesség úgy hogy megjött a menzesz?

Figyelt kérdés

barátnőmnek múlt hónapban elég kevés jött meg, most megvolt rendesen, sőt most sok is volt.


de mostanában elég sokszor lázas, meg mintha kicsit hízott is volna.


szóval előfordulhat, hogy valaki úgy terhes hogy tabletta mellett megjött neki ?

a vérzés kizárja a terhességet ?


2012. márc. 19. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem a vérzés, hanem a tabletta zárja ki. és a hizás a tablettától van, nem a terhességtől.. ha sokat hizik még, akkor ideje váltani, vagy végleg abbahagyni, ha nem akar hormongondokat..
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye de elvileg igen. A vérzés nem mindig zárja ki a terhességet.
2012. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
utolsó, szedi a tablettát, még meg is van neki.. akkor mitől lenne terhes????? a csökkenő vérzésmennyiség meg a tabletta miatt van..
2012. márc. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
fog.gátló helyes és pontos szedésekor nincs menzesz,csak egy álvérzes,mivel nincs peteérés...nagyon nagy csodának kell lennie ahhoz, hogy a hormonális fog.gátló mellett valakinek peteérése legyen.
2012. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én ismerek 2 olyan nőt is aki gyógyszer melett lett terhes. Ez persze nem azt jelenti h a kérdező az, de ha izgulsz akkor csinálj tesztet. Én is gyógyszerezek, de ha valami furcsa dolog van (szédülés, émelygés, mensi megváltozása) inkább csinálok 1 tesztet mint hh parázzak
2012. márc. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
utolsó, ez a 3 tünet, amit leirtál, mind a tabi miatt van, normalis hatása.. beleavatkozik a hormonháztartásodba, megbolygat mindent, ezért van.. ahhoz meg extratermékenynek kell lenned, h igy teherbeess.. azok a nők meg úgy lettek terhesek, h "kihagytam pár szemet, de nem pótoltam őket, mert mileszha.. lehetek-e terhes?"
2012. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát nemigazán. Mind a kettő rokon és tőlük tudom h nem hagytak ki soha gyógyszert. Azt meg soha nem tudhatod h ki mennyire termékeny. Jah és a tüneteim. Mint kiderült a szédülés és az émelygés amiatt volt h nyáron a melegben 110-es pulzust produkáltam nyugalmi állapotban
2012. márc. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
látod, mondtam h nem terhesség miatt voltak.. :) hát, a rokonok is hazudhatnak, de ok.. amugy ez ritka, h vkinek nem hat, vagy szedett más gyogyszert, ami csökkentette a hatását..
2012. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
magas láz lehet tünet ?
2012. márc. 19. 22:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Persze mostmár tudom h nem a terhesség, de akkor jobban éreztem magam 1 teszt megcsinálása után. Na azt nem tudom h volt e valami ami befolyásolhatta nekik a gyógyszer hatását, de az is lehet h abba a 0,1%-ba tartoznak. Sose lehet tudni. És egy teszt után minden esetben jobban érzi magát az ember és nyugodtabb
2012. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!