Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum abbahagyása után 4 nappal szexeltünk (megszakitással). Azóta megjött a menzesz, de olyan mintha nagyobb lenne az alhasam és néha fáj is. Lehet h terhesség?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
tabit szedsz??
2010. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen szedek, bocsánat ezt elfelejtettem odairni. csak nemtudom mennyire gyengült a hatás, voltam nőgyógyásznál, szerinte nincs hozzá köze mer h nincs peteérésem akkorsem. (nemtudom én azért olvastam h attol függetlenül befolyásolja de nemtudom:S) Megjött a menzeszem de szur a hasam és nemtudom mitől és persze puffadtnak érzem jócskán..:(
2010. ápr. 20. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
A hasad nem kezd el nőni azonnal. Pár hónapos terhesnek kell lenned ahhoz, hogy már pocakosodj. Azt pedig gondolom észre vetted volna, ha már hónapok óta nincs vérzésed...
2010. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne stresszelj! A hasad biztosan nem jel a terhességre, az ennyi idő alatt nem jön elő...:)!

Én is most tabi(Stodette) mellett szedek antibiot, kérdeztem, mennyi ideig kell más védekezési módszer, de a doki azt mondta, nem kell máshogy vigyázni, nem lesz semmi probléma(csodálkoztam is nagyon)

Tehát sztem gyogyófüggő is a dolog

De aztán remélem igaza lesz a dokinakXD

2010. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pici az esélye a terhességnek, de hogy megnyugtasd magad, vegyél egy tesztet. De azantibiotikum - fogigátló párosítással vigyázzatok, ha antibiotikumot kell szedned, akkor abban a hónapban már kieg. védekezést kell használnotok, mert csökken a fogamzásgátló hatása.
2010. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
,,annyi buta ember van itt?? kezelttesétek a fejeteket!
2013. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!