Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 hónapja szedem fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szedem fogamzásgátlót a 4dik levél második szemét vettem be este 8-kor viszont hajnal kettökor hánytam másnap délelött ment a hasam rá 2 napra szeretkeztem a párommal nem élvezett belém. Lehet baj?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elolvasod a tájékoztatót, akkor ott le van írva, hogy mi van ilyenkor.

De általában akkor kell pótolni a kiesett szemet, ha a bevétel után 3 órán belül hánytál/ment a hasad. Ez rád már nem vonatkozik, szóval elvben védett vagy.

Az meg, hogy nem élvezett beléd, nem jelent semmit - aki ezzel érvel, vagy biztatja magát, annak a biológiatudása 0...

2012. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, mert addigra már felszívódott.

Viszont nem értem miért utólag kérdezel?

Ha nem vagy biztos abban, hogy hat a tabletta, akkor nem felelőtlenül, eszetlenül szexelni kell, hanem elővenni az óvszert és egy hétig használni!!!!!

Utólag már hiába sopánkodsz.

2012. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!