Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten megyek nőgyógyászhoz fogamzásgátló tablettát felíratni (első) milyen vizsgálatokra számítsak, mik az alap dolgok amiket mindenképp elkel végeznie?

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne számíts semmire.

Nekem konkétan odamentünk, anyuval (17 vagyok) aztmontuk fogamzásgátlót szeretnénk, randomra felírt egyet és kész.

2012. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém felfektetett az ágyra, megnézett alul, hogy minden rendben van e, belém nyúlt, körbetapogatott belülről, aztán felírt valamit.


17/L

2012. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos manapság a legtöbb dokinál úgy megy, ahogy az első kettő leírta.

Normális esetben meg kellene vizsgálni, rákszűrést kellene csinálnia (ha egy éven belül nem voltál).

Alaposan ki kellene kérdeznie a ciklusodról, az összes betegségedről (pl. rá kellene kérdezni van-e migréned, májbetegséged stb...), megmérni a vérnyomásod, megkérdezni, hogy volt-e a családban trombózis.

El kellene küldenie vérvételre azért, hogy megnézze a májfunkcióid. Ha volt trombózis a családban, akkor olyan vizsgálatra is el kellene küldenie, amiből kiderül, hogy van-e rá hajlamod.

Aztán az eredményekkel vissza kellene menned, meg kellene néznie, és ha minden okés, akkor kellene felírnia a tablettát.

2012. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tőlem konkrétan annyit kérdezett, hogy hízlalót vagy nem hízlalót szeretnék...:))) de vérvételre nem küldött el, semmilyen vizsgálat nem előzte meg a tabletta felírását, megkaptam a legdrágábbat, kalap kabát (vérvételre pár év múlva körzeti orvos küldött el, mondván, ha nem voltam a gyógyszer felírását megelőzően, ideje lenne most elmenni...szerencsére nem volt gond!)
2012. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!