Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedem, hétfőn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedem, hétfőn kelett volna megjönnie, meg is jött, de gyengén mintha az utolsó napjaim lennének? Volt már valakinek ilyen? Nem tudom mire gondoljak

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, amióta fogamzásgátlót szedek.:)

Ez teljesen természetes, a gyógyszer lecsökkentheti a vérzés erősségét. Nálam is jóval kevesebb lett a vérzés mennyisége és a vérzéssel töltött napok száma is a gyógyszer hatására.

2012. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs okod az aggodalomra. Nekem volt már, hogy meg se jött és paráztam, de elmentem dokihoz, aki megvizsgált és azt mondta, hogy ez nőknél előfordulhat. Egyénfüggő.
2012. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eléggé megijedtem..több mint egy éve szedem és az első hónaptól beállt,és ahogy írtátok le is csökkent a mennyiség és a napok száma is.de most mégis olyan furcsa hogy meg is jött meg mégse mert körülbelül az utolsó napon ilyen kevés mikor már szinte semmi nincs...köszönöm a válaszaitokat!
2012. márc. 21. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem pont most volt ilyen! szedtem fog. gátlót, és úgy jött meg, mint eddig. de átálltam egy másikra, és akkor szinte alig jött meg, kb 3 napig tartott és alig jött valami. kicsit megijedtem, de úgy látszik, ez valahogy másképp hat :)
2012. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De nem volt semmi bajod ugye?
2012. márc. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!