Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély arra, hogy tabletta mellett teherbe essek?

Figyelt kérdés
1hónapja kezdtem el szedni fogamzásgátlót. Minden nap ugyanabban az időben, soha el nem felejtve. Mégis most az egy hetes szünetben még mindig jele sincs annak, hogy meg szándékozna jönni, pedig már 4-ik napja annak, hogy bevettem az utolsó bogyót.
2012. márc. 22. 19:45
 1/7 anonim válasza:
az egy hónap alatt volt szex!mert valamyenyit időt mindig várni kell vele!
2012. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát egyik tabletta se 100%-os, de sok esély nincs h teherbe ess mellette, 1-2%, de hát ha te pont bele tartozol, akkor tök mindegy mennyi az esélye, mert vmennyi esély mindig van.
2012. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"- Ha nem használt hormontartalmú fogamzásgátlót az előző hónapban.

A J 3 milligramm/ 0,02 milligramm filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruáció első napján) kezdje el. Ha a J 3 milligramm/ 0,02 milligramm filmtabletta szedését a menstruáció első napján kezdi el, már azonnal védett a terhességgel szemben. Elkezdheti a szedést a ciklus 2-5. napján is, de ilyenkor az első 7 napban további védekezést (például óvszert) kell alkalmaznia."


s azért persze nem azonnal volt szex, megvártuk, míg elmúlik a vérzés, és az első napon kezdtem el szedni


s nem szívathat meg az élet ennyire...

2012. márc. 22. 19:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, a hét napos szünetben bármikor jelentkezhet a megvonásos vérzés. Akár az utolsó napon is elkezdődhet.

Erős hányás, vagy hasmenésed nem volt abban a hónapban?

2012. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként hivatalosan 0,1% esély van a teherbe esésre tabletta mellett, ha minden az előírásoknak megfelelően zajlik a szedését illetően.
2012. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

se hányás se hasmenés, még csak másfajta gyógyszert sem vettem be ebben a hónapban


egyetlen egy dolog volt, hogy a múlt hónapban mikor megjött, nagyon odafigyeltem az első napra, de este 10kor jött meg, olyan 7óra körül gyanakodtam rá, de biztosan nem tudtam állítani, aztán végül is megindult este, persze még csak gyengén, de reggelre azért már összemaszatolt volna

bevettem akkor a bogyót

de utána azon gondolkoztam, hogy vajon ha elmegyek hamarabb aludni (mert hogy másnap nagyon korán keltem) akkor csak reggel vettem volna észre, hogy hopp, megjött, s akkor csak aznap este veszem be

szóval remélem ezzel nem hibáztam :S

2012. márc. 22. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hibáztál. Megkezdődött a menstruáció, te pedig bevetted az első tablettát. Egyébként ezt az első napot ne úgy képzeld el, hogy okvetlenül abban a pillanatban amikor megjön. 12 órán belül ha alszol is észreveszed, hogy menstruálsz, az meg belefér. Ha kihagysz egy szem tablettát és 12 órán belül pótolod, az is okés még. Előtte védekeztetek rendesen? Én amikor terhes lettem még utána gyorsan menstruáltam egyet. Ha előtte minden biztonságos volt, akkor nyugodj meg, talán már ma jelentkezni fog a vérzés. Majd azért írj ha vérzel. Drukkolok.
2012. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!