Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jan 23 volt a menzim feb 2...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányaim kérdése:

Jan 23 volt a menzim feb 2 balest miatt escapelle tabit vettem be rá 6 napra megjött .13 volt rákszürés vér és a vizelet feb 27 volt azota semmi2 negativ teszt az utolsó most 20 Van van valami véleményetek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 23. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Tutira nem vagy terhes,márha februárban volt csak aktus és azóta pl óvszerrel védekeztetek.

Az escapelle pedig betett kicsit a hormonháztartásodnak ezért nem jött meg a menzeszed.

2012. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tabletta felborította a hormonháztartásod. Ha tövábbra sem jön meg azért keresd fel a nőgyógyászt.
2012. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak ovszerel mert fogamzásgátlót nem szedhetek az eres lábam miatt van két lányom és már nem szeretnénk gyereket nem érzek ugy semmit csak idegesitem magam,hogy mikor jön meg,
2012. márc. 23. 12:28
 4/7 A kérdező kommentje:
volt már olyan,hogy 35 napra jött nem rendszeresn jön meg álltalába soha
2012. márc. 23. 12:31
 5/7 A kérdező kommentje:
amugy van valami ötletek amit eres láb mellet is lehet használni gumin kivül és megbizható?
2012. márc. 23. 12:33
 6/7 A kérdező kommentje:
valaki mást?
2012. márc. 23. 14:15
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel csináltam tesztet és negativ semmit nem érzek,hogy várandos lennék.Lehetséges még mindig az escapelle tableta?
2012. márc. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!