Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hányadik próbálkozásra sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik próbálkozásra sikerült teherbe esnetek?

Figyelt kérdés
Mi 2 hónapja próbálkozunk a párommal,de nem sikerül...:(
2012. márc. 23. 13:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
rövid idő :) és ez is azt bizonyitja, h a teljes adag spermától se tuti h teherbeesik vki, nem h az előváladéktól..
2012. márc. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 lányaim válasza:
100%
Én az elsövel 5 honap a másadikal elsöre de ne csügedjél ha nem jön össze akár 1 évig sem mert vannak olyan ismeröseim,hogy több mint 2 évig probálkoztak és most jött össze az egyiknek. fel a fejjel ne görcsölj rajta.
2012. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
nekem 3 gyerekem van és mikor hogy, az első 1/2 éves próbálkozás, második azonnal, 3. becsúszott
2012. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól félek,hogy nem lehet gyerekem,mert nemrég volt akut hüvelygyulladásom és sokáig nem vettem észre,hogy vmi gáz van és utána olvastam és okozhat meddőséget :S
2012. márc. 23. 13:44
 5/13 anonim ***** válasza:
ne legyén hipochonder.. 2 hónap után nem nyilvánitanak senkit se meddőnek. az 1 év után megy..
2012. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 lányaim válasza:
nekem mind a két petefészkemen ciszta meg volt méhszájsebem is és én is attól tartotam de aztán ugy voltam vele nem agyalok,hogy mikor jön össze vagy össze jöne.lelkileg tedd rendbe magdad és közben ne azon járjon az agyad,hogy most össze jön vagy nem. csak jó tanács remélem nem vesszed rosz néven ha egy kicsit nyersen fogalmaztam
2012. márc. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6,5 év után. Nagyon rendszeres szexuális élet mellett (heti 5-6 alkalom).

2 hónap után ne szomorkodj még.

2012. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: s akkor mi van azoknál, akiknél mégis összejön? Ez az egész csak statisztika, és aki benne van a kis százalék kivételben, az ugyanolyan szerencsétlen, mintha teljes adag spermától esett volna teherbe.
2012. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
utolsó, nem vették ki időben, a nő extratermékeny, vagy az pont akkor és ott minden összejött. de ez kb. annyira ritka, mint h vki tabletta mellett esik teherbe, és akkor is az a magyarázat, h nem szedte rendesen, vagy hasonló. minden védekezési módszernek megvan a maga módja..
2012. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9: egyetértek. De ha ezek összejönnek, pedig nem akarnak gyereket, akkor nem mindegy, hogy mi az ok?

A "nem vették ki időben" pedig, meg se haragudj, nem védekezés egy olyan kapcsolatban, ahol a gyerek nemkívánatos!

2012. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!