Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi ideig volt rossz az...

Mennyi ideig volt rossz az utolsó cigi után? Hányadik próbálkozásra szoktatok le? Mi motivált?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jún. 19. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor először nekiugrottam, akkor egyáltalán nem hiányzott.. mondhatni pörögtem, és még fogytam is.. aztán csak hülyemód egy-egy cigit el-elszívtam bulikban kb 8-9hónap után.. ez még nem is lett volna gond, de barátnőmékkel aztán mentünk nyaralni, ahol mindenki dohányzott.. ott szoktam vissza.. (azóta is szidom magam)

Majd kb 1éve szerettem volna újra letenni, de már az elején nem bírtam.. feszült voltam, és híztam is nagyon, pedig nem ettem többet.. majd 10hónapig havonta egy szálat elszívtam, végül sikerült szépen visszaszoknom..


A saját egészségem és a hozzátartozóim miatt lennék motivált, de ezek szerint még nem eléggé.. :S

2011. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédom és apósom kiszámolta, hogy egy autó törlesztőrészletét szívta el havonta és új autót akartak venni. Csak akaraterővel lehet, úgy,hogy most leteszed és kész.
2011. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 miszmanoka válasza:
az első 3 nap nehéz...utána ha nem mozogsz olyan környezetbe ahol sokan dohányoznak akkor nem lesz vészes leszokni :)
2011. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!