Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit varjak? Honnan tudhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit varjak? Honnan tudhatom egyaltalan, hogy hat a tabletta?

Figyelt kérdés

Volina nevu tablettat szedek 1 hete. Az orvosom 1 hetet javasolt, a betegtajekoztato szerint az 1. szemtol ved. Meg veletlenul sem szeretnek terhes lenni, mennyit varjak?

Amugy honnan tudhatom, hogy hat a tabletta? Ha az elso par napban voltak mellekhatasok, az azt jelenti, hogy tuti hat? (felek, hogy a sulyom miatt nem hat)


2012. márc. 23. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne élvezzen beléd a párod az első hónapban,ez a legbiztosabb!
2012. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem, csak a régieknél kell kivárni 1 hónapot... Hát ez baromi hosszú idő :(
2012. márc. 23. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

ha menstruáción kívül tapasztalsz pecsételő vérzést (vagy erősebbet), akkor addig érdemes várni, amíg az teljesen elmúlik, ha a 3. hónapban is fennáll, akkor vissza kell menni, mert nem jó a tabi neked, nem hat

a legtöbb embernek hat az első szemtől, de ez azt nem vigasztalja, akinek nem, úgyhogy ha rendellenes vérzés van, akkor érdemes biztosra menni, mert bár az első két hónapban normális is lehet, az is előfordulhat, hogy azért van, mert nem hat

2012. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is volinát szedtem...

Úgy van hogy elkezded szedni beszeded a 3 hetet és utána megjön... Miután elműlik utána már nincs szükség védekezésre csak a bogyókat kell szedni.

Az 1.szem tutira nem véd, mert a bogyó felborítja a hormonháztartásod és annak kell egy hónap mire hozzászokik a folyamatos hormon adagoláshoz és rendbe áll...

Sajnos ki kell várni.

2012. márc. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor miért írja azt a betegtájékoztató, amit, illetve miért mondott nekem 2 orvos is egyező véleményt?


Hihetetlen, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre nincs normális válasz, mert mindenhol mást írnak.

2012. márc. 23. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az orvos ezt mondta, miért ilyen 'laikusokat' kérdezgetsz? Ha félsz, akkor várd ki az első levél végét, én is azt tettem. A betegtájékoztató 1. napot írt, az orvosom egy hónapot mondott, bár én akkor is kivártam volna, ha a doki is 1. napot mond... Te tudod, hogy mekkora kockázatot tudsz bevállalni, mennyire lenne nagy baj, ha teherbe esnél...
2012. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!