Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj vagy ez egyálta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj vagy ez egyáltalán baj? Fogamzásgátló tabletta.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátló tablettát szedek (cypromix) ez volt a 3ik levél. Kedden vettem be az utolsó szemet, és tegnap este szokott megjönni, szerdán kezdem az új levéllel. De még mindig nem jött meg. Utoljára aug. első hetében volt szexuális kapcsolatom, azóta nem, terhes biztosan nem vagyok. Másnak is volt, hogy nem jött meg a szünetben, és baj lett belőle, nagyon kíváncsi lennék rá. Előre köszönöm
2009. okt. 4. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
előfordul az ilyesmi, nekem is volt yasminelle mellett és nem voltam terhes. következő szünetben megjött rendesen.
2009. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még csak a 3. levél, akkor ne aggódj, hozzá kell szokjon a szervezeted.

Nekem is elég rendszertelen volt, mikor szedni kezdtem fogamzásgátlót.

2009. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igazándiból már 3éve szedek fogamzásgátlót, ezelőtt lindynette 20-t, azzal nem volt ilyen, és most váltottam.

Soha nem fordult még elő velem ilyesmi, bár most azt hiszem fel is fáztam, lehet azért is. :(

2009. okt. 4. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!