Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes? És vajon valami fertőzést vagy gyulladást okozhatott az óvszer?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete voltam együtt a párommal, és az óvszer bent maradt, amit nem vettem észre, és a barátom valami oknál fogva nem szólt róla. Most harmadik napja, hogy megjött a menstruációm és a tegnap este kijött magától az óvszer. Sokkot kaptam amikor megláttam, hiszen nem tudtam semmiről semmit!
2012. márc. 25. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz de szerintem nem
2012. márc. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
Ha megjött a menstruációd hogy a jó büdös ***-ba lehetnél terhes??????????? Bakker kijött a nem megtermékenyült petesejt...Hogy lehetsz ennyire sötét? Najó, szóval, nyugi, nem lehetsz terhes, és ha a barátod nem feküdt össze a fél várossal valószínű fertőzést se kaptál el, de azért megkérdezhetnéd tőle esetleg, hogy miért nem szólt.
2012. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

úristenem :O:O

már bocsi, de a barátod akkor egy tahó mert nem szólt, nem lehetsz hisz meg jött...

de akkor is :/

2012. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még hallottam olyant, hogy menstruáció volt, és közben terhes!...viszont az óvszer egy idegen test odabent, és ha 2 hétig volt bent, akkor okozhatott valamiféle gyulladást!
2012. márc. 25. 12:14
 5/14 A kérdező kommentje:
Vagy tényleg ennyire sötét vagyok?
2012. márc. 25. 12:15
 6/14 anonim ***** válasza:

Rendkívül érdekes sztori.

Álló farokról nem esik le az óvszer. (Velem legalábbis nem fordult még elő.) Hogyan csinálta a fickó? Nagy volt rá? Vagy lankadt farokkal töcskölt meg?

Ezen a "valami oknál fogva nem szólt"-on behugyoztam a röhögéstől. A barátod egy talpig úriember lehet. Szívesen fizetnék neki pár sört, ha elmesélné ezt a sztorit ő is.

Szóval köszönöm neked a rendkívül vidám perceket, amiket okoztál!

Ja és nem valószínű, hogy terhes lennél, ha menstruálsz. (Megnézted a gumit? Volt benne valami?) :)))))))))

2012. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

#

Igen.

:)))))))))))))))))))))))))))

2012. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz,akkor elmész mihamarabb nőgyógyászhoz!Tényleg ezt tudom tanácsolni,puszta jószándékkal!Nem tudom, hogy gyulladást okozhatott-e az óvszer,de fertőzést simán!Gondolj bele egy idegen test ott volt benned két egész hétig.Ez rengeteg idő!Semmiképpen sem egészséges!
2012. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Idióták a válaszolók, de rendesen... Tényleg van olyan, hogy valaki menstruál a terhesség első pár hónapjában. Legalább néznétek utána, mielőtt kreténségeket írtok...

VALÓSZÍNŰLEG terhes nem vagy, de a nődokihoz tényleg el kéne menned. Még a 6-8 órás 'tamponbennlétet' sem javasolják, nem még így, hogy gumi meg vérzés is... A pasidat meg úgy tarkón b*sznám a helyedben, hogy lefejelné az asztalt.

2012. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenképpen köszönöm a válaszokat, nagyon sokkos állapotban voltam, alig tudtam megnyugodni, és persze, minél előbb nőgyógyászhoz fogok menni, de szerettem volna tudni, hogy mi lesz mások véleménye!
2012. márc. 25. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!