Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetek terhes?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes? És vajon valami fertőzést vagy gyulladást okozhatott az óvszer?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete voltam együtt a párommal, és az óvszer bent maradt, amit nem vettem észre, és a barátom valami oknál fogva nem szólt róla. Most harmadik napja, hogy megjött a menstruációm és a tegnap este kijött magától az óvszer. Sokkot kaptam amikor megláttam, hiszen nem tudtam semmiről semmit!
2012. márc. 25. 12:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy kis kíváncsiság...ugye a párodhoz is lesz egy két keresetlen szavad?
2012. márc. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Már megvolt! ...
2012. márc. 25. 15:00
 13/14 anonim válasza:
A 2. válaszoló bár durván válaszol, elég hülyeséget beszél. Van, hogy megjön állapotosan, de az nem ugyanolyan, sokkal kisebb a mennyisége, viszont a kis mennyiséget bármi okozhatja. Az viszont kemény, hogy a barátod nem szólt-ezért kaphat egy gyökér jelzőt!!! Ha elmúlt a menzid, várj egy pár napot, figyeld magd és ha látsz valamilyen színes folyást, akkor doki. Még mindig azon jár az agyam, hogy nem szólt....
2012. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én csak azt nem tudom h a jó kva életbe nem vetted észre h bent van? Else tom képzelni hogy hogy a pba esett le róla. A másik meg h nem lógott ki a vége? Már bocsi de te nagyon sötét vagy! És igen megjöhet valakinek attól hogy terhes de az egyáltalán nem olyan mint a menstruáció sokkal sokkal gyengébb!!!!!!! és nincs benne nyálkahártya!

Hogy lehetnek ennyire sötét emberek?!

2012. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!