Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ez? Késik a mensesem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Késik a mensesem. Lent elolvashatjátok!

Figyelt kérdés
Kb. a peteérésem idején voltam együtt a barátommal,gumival és semmi baja nemvolt(nem szakad ki meg semmi)! Már 4 napja megkellett volna jönnie,de késik..a hasam napi szinten úgy fáj mintha megakarna jönni,de viszint hányingerem is van elég sokszor,meg a fejem is fáj.Múlt 7en elég feszül tvoltam igaz,mert most kezdeném el szedni a fogamzásgátlót is,meg folyásom volt és kúpot használtam(canesten kombit).Lehet hogy csak bebeszéltem már magamba a terhességet?vagy az is vagyok?:S Hozzá tenném voltam már gumi nélkül is a barátommal és akk. sem történt semmi baj...és ezt most nem értem,hogy miért késik:(:(:( Segítsetek:(
2009. jún. 15. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló felborítja a hormonrendszered, így 3 hónap kell hogy újra beálljon a menstruációd. Ne örülj, nem vagy terhes.
2009. jún. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De még épp ez az hogy nem kezdtem el szedni!Ha megjön akk. kezdeném el csak!
2009. jún. 15. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a gumi nem szakadt ki nem lehetsz terhes. De azért a biztonság kedvéért, kb 1 hét késés után vehetsz egy tesztet.
2009. jún. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jah és nem örülök..azok a smilek szomorú smilek..nem vigyorgósak..:( ilyenek..deazértköszi a választ!
2009. jún. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!