Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszer legyen nálam?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszer legyen nálam? Méret miatt kérdezem, lány vagyok!

Figyelt kérdés
Kellene vinnem gumit a kellemesnek ígérkező találkára. Szerintetek melyiket vegyem, ami mondjuk nem kicsi, nem nagy?
2012. márc. 30. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Hozzon a pasi. Ne add már ilyen könnyen magad. Maradi vagyok h csak a barátommal fekszem le?
2012. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is a barátommal fekszem le, meg akarom lepni ;)
2012. márc. 30. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem ám te viszed a kotont. Ne alázd meg már így magad! Miért neked kell vinni? Van rá ésszerű indok?
2012. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy meg akarod lepni? Ez volna az első alkalom, amire ő annyira várt? Az más :-D Hát szerintem ezek a gumik már annyira rugalmasak,hogy nincs l, XL méret, hanem standard.
2012. márc. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A normál méret a legtöbb embernek jó.


Abban meg azért igazad van, hogy JOBB, HA NÁLAD (is) van, mintha egyikötöknél sincs - és utána meg jön a baba.


Egyébként nem értem, mi lenne ezen megalázó a kérdezöre nézve - értelmes ember inkább elöre gondolkodik.

2012. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fehér lifestyles mindenkire jó!
2012. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor bocs az elozo beszólásért. Milyet szoktatok amúgy használni?
2012. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmilyet, ez lesz az első alkalom, és sajnos nagyon nem vagyok otthon óvszertémában.
2012. márc. 30. 15:31
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt mentünk el és választottunk egyet,durex ultrathin,bevált,azóta is az van.

az elso vagyok aki véletlenül beszólt

2012. márc. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Istenem, itt semmi se jó senkinek... Ha valaki azért sír, hogy nem védekeztek, úristen, terhesség lett belőle, ugyanúgy leoltják, mint azt, aki előre akar gondolkodni... -.- Abban is van valami, hogy a fiúnak kéne róla gondoskodni, na de ha nem fog? Elfelejti véletlenül vagy épp direkt? Sosem árt, ha a lánynál is van, persze lobogtatni nem kell, hogy nézz ide, vettem gumit:)
2012. márc. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!