Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden esetben teherbe lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden esetben teherbe lehet esni akkor h ha a férfi beleélvez a nőbe?

Figyelt kérdés

Unokatesóm.. kicsit \'stikkes\':D és azt mondta h ők nem használnak sosem gumit. De én úgy tudtam előnedvektől is simán lehet valaki terhes. aztán a srác egyszer elment benne.. aztán nemrég mondta azt is h mostmár beleélvez csak úgy. Szerintem felelőtlen! :S És hozzátette azt is h.. ő (a csajszi) van fellül, mert \'annyi esze van\' h azzal magyarázza azt h nem esett teherbe h kifolyik belőle. És ezáltal nem esik teherbe. De én azt is hallottam h elég egyetlen egy sejt a megtermékenyítéshez. Megaztán.. az h most megjön neki lehet h attól még tehes? Vagy ő szerencsésebb és nem az a típus aki még a lepedőről is..? Remélem kifejtitek minnél jobban, mert nagyon kíváncsi vagyok mit gondoltok. Én azonnal paráztam mikor egyszer kiszakadt nálunk a gumi, rögtön rohantam orvoshoz. És mikor csak picit tette be nekem gumi nélkül, akkor is nagyon meg ijedtem. A kommentbe várom azt is h mit gondoltok erről, mert az h még megszakításos, jó. Ő baja ha mégis becsúszik, de így játszani a dologgal.. Meg.. én azt is érdekesnek tartom h annyira értelmes, h még orvosnál sem volt.. pedig a rákszűrést igenfontosnak tartom, ő annyit mondott erre ha 25 lesz, majd ráér vele foglalkozni. (most 21)

15L


2009. jún. 15. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Meglátjuk 9 hónap múlva...
2009. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak akik nagy erőkkel dolgoznak a gyereken, mégis csak sokára sikerül, úgyhogy van olyan, hogy nem lesz terhes a nő, de aki nem akar gyereket, az ezzel ne próbálkozzon.
2009. jún. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az unokatesód buta liba!Te lehet hogy értelmesebb lennél ha nem hallgatnál rá!Semmiben!
2009. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

No comment. Ennyire nem lehet valaki hülye...

És te tudod jól, akár egy sperma is elég hogy terhes legyen az ember, és attól h. felül van nem folyik belőle ki...

2009. jún. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem semmi hogy Te 15 vagy és több az eszed mint neki.

Én 24 vagyok,és gumi nélkül szeretkezünk,és belém is szokott élvezni,viszont még nem maradtam terhes,(semmit se szedek)de mi akarunk babát,de sztem uncsitesód nem szeretne,nagyon felelőtlen és tájékozatlan a leírtak alapján,majd terhes lesz és akkor majd nézhet hogy is lesz a gyerek...

2009. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Namost őszintén! Szerintetek gyerekes lehetek, ha így gondolkozom.. Már jópárszor megkaptam azt h gyerekesen gondolkozom, de csak mert megmerem mondani a magamét. Ezek hülyék akik aztmondják erre h gyerekes gondolkodás. Csak nagy és szabad szám van! :D És.. a csávója.. meg igazi marha.. beszéltünk ma.. és mondta h ne kérdezzem h mivan velük, mert ideges és h leba.. meg megba.. én meg kiröhögtem azzal a mondattal h nem tudsz meghatni, mivel nem vagy a pasim, és nagyívbe levagyte ejtve! :D:D erre aszonta h gyerekes vagyok.. aztán azt h hülye így írja-> \'hűlye\' JESSZUS! :D:D hülye mucsai paraszt.. műveletlen! :D párdon a durva szavakért! :D:))
2009. jún. 15. 21:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Dehogy vagy gyerekes:) Jó látni h ilyen korban is vannak olyan tinik akik éretten gondolkoznak a védekezéssel kapcsolatban, mert hát valljuk be, ritka az ilyen. Amiket elmondtál, az mind helyes és igaz is. Az h az unokatesód még nem esett teherbe, nem azt jelenti h nem is fog. Elég hozzá egy kósza petesejt vagy a termékeny időszaka és kész is. De tudod elég csúnyán hangzik de aki ennyire lesz...ja az bocsánat már meg is érdemli a leckét. Persze vannak olyan időszakok amikor a nőnek kevesebb az esélye h teherbe essen (menstruáció előtt pár nappal és utána), de nem nulla. Azért mondják rád h gyerekes vagy, mert nem akarják maguknak bevallani h a jövőjükkel játszanak, és kifogásokat keresnek h miért nem eshet teherbe...de tudod...a természet sokszor átjár az eszünkön:)) üdv
2009. jún. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet minden esetben, vannak akik évekig próbálkoznak... akár feleslegesen is.

Örülök, hogy ilyen értelmes vagy ennyi idősen, mintha magamat látnám. :$ Az ilyenek mindig boldoggá tesznek. :D

2009. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na most benne van a pakliban az is, hogy a srác vagy a csaj meddő vagy csak nagyon nehezen eshet teherbe. Nem egy ilyet hallottunk már. Veszélyes életet élnek, ugyanis közismert, hogy ha nem a gyerek a cél, csak védekezés nélkül élvezni egymást, sokkal könnyebb teherbeesni, hisz csak élvezni kell és nem idegeskedni "Vajon most összejött?", azért ajánlják sokan ezt a babaprojektben részt vevő pároknak.

Ha most nem is esett teherbe, mert pont peteéréskor nem voltak együtt, akkor a következőben vagy az utána következő hónapban összefog jönni. A szakemberek azt mondják 3-4 hónapon belül teherbeeshet az a nő aki kétnaponta együtt van a párjával.

Veszélyes játék.

2009. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!