Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az együttlét végén bennem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az együttlét végén bennem maradt a gumi (a vége kicsit kilógott, elérhető volt simán kézzel) és az óvszerben benne volt az "anyag" és utána megjött és negatívat teszteltem, akkor megnyugodhatok?

Figyelt kérdés
Elmentem, tehát lehet spontán peteérésem volt akkor. A menstruációm után volt, még utána 1 nap egy kicsit véreztem.
2012. ápr. 1. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2012. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Picilàny (1986) ***** válasza:
Nem vagy no para :).
2012. ápr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Christian Death ***** válasza:
32%

Mitol lennel terhes?

1.Ahhoz tobb anyag kell mint amennyi netan kifolyhatott kint a gumibol.

2.Menstruaciod utan 2het-re lenne csak peteeresed, tehat még vedekezni se kellene.

3.Attol hogy elmesz nem lesz spontan peteeresed.Ez tévhit.

2012. ápr. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Picilàny (1986) ***** válasza:
50%

Bocsi de az elöttem szòlò nagyon butasàgot mondott.


1.Mindig kell védekezni,menstruàciò aladt is lehet teherbe esni.Petérskor ùgy 35% az esély,amùgy 15%,ha meg van és ùgy csinàljàtok lényegesen kevesebb de lehetséges.Szòval védekezni kell mindig.

2.Elég egy nagyon picike kis anyag is,hogy teherbe es.


Te azért nem vagy vagyis 0,5% aladti az esély hogy az vagy,mert lehet beléd ment el de ott volt a gumi illetve az òvszereket ell làtjàk "sperma ölövel" is.Illetve ha simàn meg tudtad fogni a végét nem valòszinű ha folyt is ki valami az beléd folyt.

2012. ápr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Picilàny (1986) ***** válasza:
Orgazmustòl igenis lehet spontàn Pete érés.
2012. ápr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A spontán peteérés azt jelenti ugye, hogy akkor szabadul ki az érett petesejt. De ha nincs érett petesejt akkor, mert még "érik", akkor nem szabadul ki semmi?


(Bocsi a hülye kérdésért)

2012. ápr. 2. 07:01
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy nincs semmi baj, mert megjött utána rendesen és a teszt azóta is negatív.
2012. ápr. 2. 07:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis!


Ha kilógott a vége, semmi olyasmi nem került beléd, amitől terhes lehetnél. :) És a teszt is negatív, nincs semmi baj.

2012. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!