Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzünk, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzünk, hogy nyugodt maradhassak?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem szexuális életet és mindig elég ideges vagyok, hogy vajon mindent jól csináltunk-e?(óvszerrel szoktunk védekezni, mindig ellenőrizzük és én ennek ellenére is aggódom)Szerintetek mit tegyek, hogy nyugodtabb legyek?
2009. jún. 16. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a kerdesed szerint rendszeres szexualis eletet elsz, akkor szerintem nyugodtan irass fel fog.gatlot is!
2009. jún. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy még,és nem szeretnél hormonális fogamzásgátlást választani,akkor vegyél Patentex vagy Pharmatex hüvelykúpot, velük és az óvszerrel 100%-os a védekezés, és akkor is megvéd,ha esetleg az óvszer szakadna.:) 15/L
2009. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2 éve élek rendszeresen szexuális életet. Az elején gumit használtunk, én nem volt semmi baj! Ha kiszakad (ami nagyon ritka) úgyis észreveszitek. A Pharmatex termékek tényleg jók, de ha hosszabb távú kapcsolatod van, akkor a tabi a legjobb!
2009. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Irány nőgyógyász, tabletta.
2009. jún. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a tabletta ellen vagyok. Mi gumizunk lassan 1 éve,

a barátnőm korábban tablettázott, 2 évig, a végén már havonta 2x volt meg neki a menzesze...

Miért kell a hormont ajánlgatni amikor azt sem tudjuk hány évesek?

2009. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És miért kell baromságot beszélni a hormonális fogamzásgátlásról?

Kb. 1000-ből egy nőnél okoz gondot a fogamzásgátló szedése, a barátnőd beleesett, ez pech.

2009. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Válts gyógyszerre vagy gumi+megszakítás (de ha elszakad, akkor nagy gáz van) vagy gumi+pharmatex. Legbiztosabb a gyógyszer és akkor nem kell rettegned, csak néhány apróságra odafigyelned.
2009. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A gumiról annyit, hogy 2 nap különbséggel 2 durex szakadt el...Hát ezért nem bízom a gumiban és pár hónap gumizás után sürgősen gyógyszerre váltottam.
2009. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem az elmúlt 6 évben még egyse, úgyhogy szerintem valamit elrontasz azzal a gumival...
2009. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy elrontotta? Nekem is szakadt, mégse rontottam el semmit, elég tapasztalt vagyok. úgyhogy ne vádaskodj attól, hogy neked EDDIG mákod volt...
2009. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!