Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sajnos egy honap alatt ketszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos egy honap alatt ketszer kellet Escapelle surgossegi tablettat bevennem, mire szamithatok?

Figyelt kérdés
sajnos egy honap alatt ketszer kellet Escapelle surgossegi tablettat bevennem, kozte csak egy menzeszem volt,az elso tabletta utani,de az rendben le is zajlott,egy hettel a tabletta beszedese utan..mire szamitsak,mikor jon meg ujra,mert a masadik tablettat 10 napja vettem be es meg semmi..jart mar igy kozuletek valaki? mi lett azutan? szeretnek megnyugodni..:( nagyon stresszelos vagyok,azert kellett a gyogyszer is,mert amugy vedekeztunk,szoval inkabb az en hulyesegemnek tudhato be a jelenlegi helyzetem..:(

2012. ápr. 2. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, és ez egy marhasag volt.. többet ért volna, ha nem alkalmazod, de most.. orulj, ha megjon..
2012. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi ez az "amúgy védekeztünk"?
2012. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha védekezel rendesen, minek szétcseszni a hormonháztartásod a tablettával?

Legyen már eszed...mi van, ha tényleg gond lesz? Akkor majd nem tudsz bevenni, mert már minden baromságért bevettél?

Védekezzél normálisan.

Addig meg imádkozzál, hogy ne nagyon vágja tönkre a szervezeted...

2012. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem is írhat fel neked a doki, pár hónapon belül nem szabad újra bevenned, ... :O
2012. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ciklus alatt TILOS 2x bevenni, te pedig ezt tetted, mivel a tabletta utan 1 hettel az a kis verzes nem menstruacio!!!!


De szerintem szuper ugyesen elintezted, hogy tobbet ne kelljen vedekezned. A nyakamat ra, hogy meddo lettel.

2012. ápr. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A megszakítás nem védekezés. Másképp meg nekem ne mondd, hogy 2x lett szükséged rá. Hát így kell a szervezetedet elcs*szni egy életre, csakígy tovább. Remélem, megvagy már vagy 14 éves.
2012. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet h nem is doki irta fel, pl. nálunk ezt recept nelkul lehet kapni..
2012. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még féléven belül is brutál veszélyes kettőt bevenni, nem még egy hónapon belül, te jó ég:O Nem akarom elhinni, hogy van ilyen orvos a világon, aki kétszer is felírta neked... De a terhesség miatt ne aggódj, ahogy már más is írta: valószínűleg soha többet nem kell a védekezéssel törődnöd, gratulálok!
2012. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"De szerintem szuper ugyesen elintezted, hogy tobbet ne kelljen vedekezned. A nyakamat ra, hogy meddo lettel."


Azért ilyen baromságot ne mondj már...

2012. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mire számíthatsz: totálisan felborult ciklusokra. Én egyszer vettem be életembe ilyet gyógyszert és kb 1 teljes évbe telt, mire visszarendeződött a ciklusom. Ha te 1 hónapon belül 2x vettél be ilyet, hát inkább nem akarom elképzelni, mi lesz veled...
2012. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!