Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 17 szem beszedett tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 szem beszedett tabletta utan mar csinalhatjuk gumi nelkul?

Figyelt kérdés
Volinat szedek es a menzeszem 1. napjan vettem be. Biztonsagos vagy varjuk ki a 2. levelet?
2012. ápr. 3. 11:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mit akadékoskodsz már? leirtam neked szépen, h hat a tabletta, erre a te válaszod az volt, h bármit beleirhatnak a tájékoztatóba.. a saját tapasztalatomat is leirtam, mi a franc kell még neked? :D ennyire ostoba vagy? :D
2012. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell kötekedni a kérdezővel, aki egyébként teljesen értelmes kérdést tett fel!

Egyébként igen, 17 szem után már lehet.. :)

2012. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha szerinted kell az egy hónap, hogy kialakuljon a védettség, akkor mi a kérdés? Elmondják húszan, hogy igen, véd, de te kötözködsz... Hát akkor én meg azt mondom, nem véd, várd meg az egy hónapot. Most jobb?
2012. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Csak egy idióta írta le sokszor :) Csak mondom. És nem arra voltam kíváncsi, hogy mit ír a betegtájékoztató. Nyilván tudom, hogy mit ír, hiszen mielőtt elkezdem szedni, azért illik elölről-hátulról átrágni magam rajta.

Viszont nem hiszem, hogy beveszem 1-2 szemet és hoppá máris védett vagyok.


Utolsó előtti értette a kérdésemet, neki köszi a választ.



Utolsó, és a 69%-os meg kötözködjön valahol máshol, mert én nem vagyok kíváncsi rá.

2012. ápr. 3. 18:46
 15/15 anonim ***** válasza:
56%
És idegen 'senkik'nek miért hiszel jobban, mint a gyógyszergyártónak, akinek nyilván nem érdeke kamu hülyeséget beleírni..?
2012. ápr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!