Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » :( Hétfőn kellett fordulnom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:( Hétfőn kellett fordulnom az eseményutáni tabletta alkalmazásához. Viszont ma hajnalban újabb baj történt. Most mi legyen? Váltsak ki mégegyet? Ha nem lépek, tuti terhesség. :S (Mindkét alkalommal teljesen kiszakadt a gumi. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 23:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

orvost kérdezz


nem biztos hogy jó s túl sok gyógyszer a szervezetnek

2012. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Basszus. :S Ez nagyon cinkes...


Nem is tudom, mi ilyenkor a teendő... egy eseményutáni eléggé megviseli a szervezetet, és így, hogy még 1 hét sem telt el...


Ma napközben miért nem mentél el soron kívül valami nőgyógyászhoz feltenni ezt a kérdést?? Holnap első dolgod legyen, hogy még beleférj az időbe...

2012. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
azlesz az első dolgom persze, csak egyszerűen szétvet az ideg, nem tudom hova kapni a fejem...:S Minőségi gumit használtunk pedig... Nagyon félek..
2012. jan. 28. 23:58
 4/23 anonim ***** válasza:
Elvileg fél éven belül nem lehet kétszer használni, így is szétvágja a hormonháztartásodat. Csak azt tudom mondani mint a többiek, go dokihoz.
2012. jan. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
már minden ezzel kapcsolatos oldalt átolvastam szerintem, de sehol sem találok kielégítő választ. Tudom persze ezt csak majd holnap a nőgyógyász adhat, csak mégis hogy mit tehetek majd? Vagy mit ajánl majd.. Egyáltalán lehet-e ilyen helyzetben valamit tenni.. Amit nagyon remélek, hogy semmi féle kisebb műtéthez hasonló beavatkozásra nem lesz szükség...:S
2012. jan. 29. 00:04
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha teherbe esel akkor csak a műtéti módszer marad , de nem részletezném, majd holnap a doki (vasárnap van ilyen?). Mindenesetre szerintem írass fogamzásgátlót,megúszol egy csomó problémát.
2012. jan. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

ha rendeltetésszerűen használod, nem szakad ki!

nekem 10 év alatt egy sem szakadt ki, neked meg egymás után kettő.

na persze.

tudod, hogy kit etess ezzel!

2012. jan. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Pedig valóban így volt. Eddig nem volt ezzel problémánk nekünk sem, de most szinte egymás után kétszer. Tartom magam annyira felelősségteljesnek hogy nem mászom bele pont olyan dologba, amire célzol.. És pont ezért érzem teljesen gáznak hogy ilyen helyzetbe kerültem...:
2012. jan. 29. 00:16
 9/23 anonim ***** válasza:
Van ilyen, vettem énis "gyárihibás" Durexet, 4ből 2ki is lyukadt,ez benne van. Amúgy nem értem miért kell belekötni mindenkibe (00:10es kolléga), elég szar helyzetben van alapból, ha nem tudsz valami konstruktívat írni akkor maradj csöndben.
2012. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nyugodtan válts ki még egyet és vedd be nyugodtan. ha kell hát kell
2012. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!