Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Feleslegesen aggódom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggódom?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtünk a barátommal, használtunk óvszert, ráadásul nem is élvezett el, amikor bennem volt. Mégis, nagyon aggódom, hogy esetleg amikor hozzám nyúlt, bejuttatott esetleg előváladékot, amitől terhes lehetek. Ez volt az első alkalom, normális, hogy ennyire félek?

Nem tudok arról, hogy kiszakadt volna az óvszer, még sem érzem magam most túl jól.


Feleslegesen aggódom?


Köszi a válaszokat!


18/L


2012. ápr. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, felesleges.

De azért azt tudomásul kellene venni, hogy ha vki szexuális életet él, akkor mindig lesz egy minimális esélye a terhességre, akkor is, ha normálisan védekezik.

Ha te ezt nem tudod megemészteni, akkor nem kell szexelni.

Nm sok értelme van az egésznek, ha az ember szex közben és utána is folyamatosan ezen görcsöl.

2012. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasz normális felét.

Szerintem 18 évesen teljesen normális, hogy az ember aggódik, hogy nehogy baba legyen. Nem gondolnám, hogy erre az a megoldás, hogy akkor lányom ne szexelj. :)

2012. ápr. 7. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem normális választ adtam.

Nyilván bizonyos mértékű félelem normális. Ezért is kell védekezni. De azért az igen erős túlzás, hogy óvszer és megszakítás együttes használata mellett is parázol.

Szerintem ez már nem egészséges mértékű félelem.

Ezért mondtam, hogy ha vki nem érett a dologra, akkor nem kell csinálni.

Ugyanis használhatod a világ összes módszerét egyszerre, minimális esély akkor is marad a terhességre.

2012. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az aggodalmat felesleges, de érthető hiszen első volt. Ne parázz mert ha aggódsz és idegeskedsz a menzeszed is késni fog. Nincs para csajszi :)

19/L

2012. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2012. ápr. 7. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!