Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleslegesen aggódom emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleslegesen aggódom emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom hosszabb időre elutazott. Beszélünk minden nap, mondja, h nagyon szeret és annyira hiányzom neki, h el sem tudja mondani. Másnap benyögi, h kicsit sokat ivott. Korábban is előfordult már, h csak akkor beszélt az érzéseiről, amikor volt benne pia. Ezt most megelégeltem és megkértem, h ne keressen ha iszik. Azt gondolom, nem valódiak az érzelmei, teljesen elbizonytalanít és nem akarom, h a végén én járjak rosszul. Már a szakítás is megfordult a fejemben, de az a baj, h nagyon szeretem őt, csak éppen ezt nem bírom elviselni. Remélem nem reagálom túl. Mi a véleményetek, tapasztalatotok? Mit tegyek?

Előre is köszönöm!


2010. nov. 22. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Részeg ember mindig igazat mond!!!:)

Az én barátom is mikor iszik egy kicsit jobban elengedi magát és sokkal könnyebben beszél az érzéseiről:)

2010. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy fogalmad sincs az alkohol hatásáról. Ha egy ember iszik akkor az alkohol blokkolja a mentális fékeket és kibukik milyen is valójában. Én többek között ezért nem kötném össze az életem olyannal, aki ital hatására agresszív lesz.

Ő csak elmondta, hogy szeret, őszinte volt. Nehéz részegen hazugságra összpontosítani, főleg úgy, hogy az hiteles legyen.

Nagyon túlreagáltad.

2010. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
részegek tényleg képesek igazat mondani, és olyant is, amit simán el nem mondana.
2010. nov. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de azt is mondják, h "az alkohol beszél belőle" :)

nem tudom, mit gondoljak, én tényleg nem alkoholizálok és nem is akarok részt venni olyan dolgokban, amelyekhez köze van. Gondolom azért mindenki örülne, ha a párjának nem kéne ahhoz részegnek lennie, h elmondja, mit érez.

2010. nov. 22. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én spec leszarom mit mond, ha érzem, hogy szeret.
2010. nov. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pl. részegen úgy tudok hazudni mint a vízfolyás, ez egy baromság hogy a részeg ember mindig igazat mondd. Igaz, akkor jobban előjönnek az érzelmek, de ha igazán akarja az ember tud gondolkozni is és hazudni is. :D
2010. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!