Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a párom belém élvez, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom belém élvez, és szedem a fogamzásgátló tablettát, akkor nem lehetek terhes, ugye? Hogyan kell szedni a tablettát? Mikortól feküdhetek le a párommal gumi nélkül úgy, hogy a tabletta véd a nem kívánt terhességtől?

Figyelt kérdés
A kérdésem nagyon bután hangzott, de mivel biztosra akarok menni, ezért kérdeztem meg. Az ünnepek után elmegyek a nőgyógyászhoz, és szeretnék magamnak fogamzásgátló tablettát kiíratni. Igazából eddig gumival védekeztünk, és semmit nem tudok a tablettáról. Elmondanátok nekem, hogy ez hogyan megy?

2012. ápr. 8. 21:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy buta kérdés, de mivel nem vagyok ebben tapasztalt, és nem fekszem le fűvel fával, ezért komolyan veszem a témát.
2012. ápr. 8. 21:39
 2/20 anonim ***** válasza:
de igen is lehetel terhess a tabletta szedése mellet is.nekem két ismerősöm tabletta mellet lett terhes.az egyiket el kellet vetettni.a másik pedig meg szülte
2012. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Szia,

látod ugye itt milyen a szellemi színvonal...

Ha elmész orvoshoz tőle bátran megkérdezheted, és a fog.gátló tájékoztatójában is le lesz írva szépen minden infó. Ne itt tájékozódj ilyesmiről.

2012. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

mire való a fogamzásgátló te istenáldása?

csak úgy szedik az emberek mert az olyan jó?

2012. ápr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
szia olvasd el a betegtájékoztatót abban minden benne van:) de tényleg
2012. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
az első gyerekem gyógyszer mellett lett.
2012. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Semmi nem biztosít 100%-os védelmet a terhesség ellen, csak ha vkinek nincs méhe, vagy nem szexel.

A tabletta sem 100%-os, de jó eséllyel (mondjuk 99%), hogy nem leszel terhes.

2012. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Oké, értem. :)A dokitól megkérdezem és a tájékoztatót is megnézem, de addig is tudnátok a szedéssel kapcsolatban is valamit mondani? Tehát miután beveszem az első tablettát, azonnal ágyba bújhatok a kedvesemmel, vagy mondjuk csak másnaptól kezdve? Bármikor abbahagyhatom a tabletta szedését, és visszaállhatok a gumira?
2012. ápr. 9. 00:00
 9/20 A kérdező kommentje:
Elhiszem neked, hogy benne van, de én sajnos nem Magyarországon lakom, hanem Szlovákiában, és ott a tájékoztatók nem magyar nyelven vannak. Mivel a magyar az anyanyelvem, így ilyen témában jobban szeretem a saját anyanyelvemen hallani. Ez egy kérdezős oldal, ahol az emberek kérdeznek. Nem a "rajtavanatájékoztatón" nevű oldal, se nem a "kérdezdmegazanyádkínját" oldal.
2012. ápr. 9. 16:12
 10/20 anonim ***** válasza:
Viszont képzeld el, hogy az orvos azért orvos, mert ért hozzá. Mi meg nem orvosok, vagyunk, tehát jobb helyeken illene levonni a következtetést, hogy nem értünk hozzá. Egyébként meg mit keresel egy olyan országban ahol nem tudsz elolvasni semmit? Vagy vegyél olyat, amin rajta van magyarul vagy olvasd el angolul/németül/szlovákul, de nem vicceltünk azzal, hogy az orvost is meg lehet kérdezni. Vagy keress valakit aki tud valami értelmes nyelven és olvassa el neked.
2012. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!