Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta, vagy óvszer először?

Figyelt kérdés

először is, több, mint 7 hónapja vagyok együtt a barátommal, és még nem feküdtem le vele. se mással.

kicsit félek, s még úgy érzem várnék, hisz nálam nem sok ez a 7 hónap. fiúknál kb. meddig normális? bár azt mondja, Ő vár, és nem erről szól az egész kapcsolat, és én ezt tudom :) de még biztosabb akarok lenni benne.

a másik kérdésem, hogy majd ha megörténik az első, ha már odaadom Neki magam, akkor szeretném teljesen. ezért állnék a fogamzásgátló mellett. ugye nem lehet semmi mellékhatása, vagy rossz következménye 16-17 éves korban? és tényleg csak szedés után a második hónaptól kezdődik a biztonság?


2009. jún. 17. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőre az óvszer ajánlott. Azért is, mert síkosító is van rajta pici, ha nem csúsznál kellően, másrészt, ha vérezni fogsz, akkor meg szerintem mindkettőtöknek jobb.
2009. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

először mindenféleképpen óvszer! ahogy az előző válaszoló írta,a síkosító miatt.

fogamzásgátlót tényleg csak akkor érdemes felíratni,ha nagyon komoly a kapcsolatotok (értem ez alatt a szexet).

2009. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a fiúk szerint olyan óvszerben szexelni, mint zokniban lábat mosni. :):) és akkor mégiscsak van közöttünk valami, nem érzem teljesnek. de igazatok van.
2009. jún. 17. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

ez a fiúk részéről egy ócska kifogás:S

tény,hogy tényleg jobb gumi nélkül,de annyira azért nem nagy a különbség,hogy ne tudják élvezni..

2009. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Áááá, ettől a zoknis hasonlattól kifutok a világból. Ha neki tényleg csak ennyire fontos ez a dolog, akkor még várj vele, mert nem elég érett. Abortuszra is elmegy majd, ha esetleg teherbe esel, és nem akarod megtartani? Fogamzásgátlóhoz szerintem még korán van. Nem vagytok olyan régóta együtt, és fiatal is vagy még, a hormonháztartásodat pedig igenis tönkre tudja vágni. Én a helyedben a tablettával várnék még legalább 3-4 évet.
2009. jún. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!