Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélkül akarja de nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélkül akarja de nekem ez lesz az első! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A barátommal most akarok lefeküdni először,de nem akar gumit használni én meg nem szedek semmit és félek h terhes leszek!azt mondja h ő már nem egyszer csinálta anélkül,és tudja h mit kell csinálnia de én mégis félek h valami baj lesz.azt mondta h nekem ez annyira fontos akkor oké,legyen így.ezt meg is mondtam neki,de tudom h ez bántja és nem akarom h ez miatt rossz legyen.mit csináljak?(16)
2009. jún. 17. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
irass fel tabit sztem ugy h nem tudja, ha meg nem lehet (gondolom a szüleid miatt) akkor mondd meg neki h legyen tekintettel arra h neked ez az első és tartassz tőle h terhes leszel , ha szeret megérti és megteszi a kedvedért :)! sok sikert :)!
2009. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne higgy neki! Védekezés nélkül ne feküdj le vele semmiképpen.


Az csak legenda, hogy első alkalommal nem lehet teherb esni. dehogyisnem lehet.


Amit a barátod valószínűleg tervez, az az, hogy mielőtt elmenne, kihúzza a péniszét. Ezt hívják megszakításos közösülésnek. Van ezzel pár probléma.

1) Lehet, hogy nem tudja pontosan belőni, mikor fog elmenni, és elkésik a megszakítással

2) Hiába húzza ki a péniszét időben, az előváladékban is lehetnek spermiumok, amiktől terehbe eshetsz. Aztán az előváladék néha nem is olyan kevés: a férjemnél pl olyan sok, hogy úszom benne, még mielőtt elmenne (tudom, hogy az övé, nem az enyém, mert más a szaga).


Ha nem egyezik bele a normélis védekezésbe, és továbbra is erőltet téged, akkor nem szeret, hanem csak a szexre kellesz neki. Végülis nem az ő bőrére megy a játék, nem ő lehet terhes, nem őneki lehet abortusza, nem ő maradhat meddő utána, vagy nem neki kell fél évig hormoningadozásoktól szenvednie a 72 órás tabi után.


Ésszel csináld!

2009. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen védekezzetek!

Elsőböl is lehet baba,azt pedig nyilván nem szeretnéd.

2009. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%
Az előttem lévő mindent elmondott, egyetértek annyival egészíteném ki, hogy tényleg kicsit gyanús, hogy így "erőlteti" a gumi nélküli szexet. Azt tanácsolom én is, hogy írass fel gyógyszert és ezzel egy kicsit meg is várakoztatod, mert mire időpontot kapsz stb. Ha nem tud várni akkor tényleg nem stimmel a dolog :S
2009. jún. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
ohh igen tudom h nem szabad és nem is akarom úgy csak annyi a problémám h nem akarom h neki rossz legyen miatta!mert azt mondta h benne van úgy is csak ő nem szereti ha "bevan csomagolva":):)szval azért lenne szükségem valamilyen tanácsra mert nem tudom h mit mondjak neki ha mégsem akarja felvenni?!
2009. jún. 17. 21:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja felvenni, akkor nem dughatja be. Ennyi, meg egy bambi.


Tudom, hogy gumi nélkül ezerszer jobb neki. Na de megéri két ember életét kockáztatni pár percnyi élvezetért? A tiédet, meg a babáét?

2009. jún. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

óvszer mindenképp. Ha ennyit nem képes megtenni érted, dobd, jön majd másik. Sokan vagyunk, és bőven elegen...:D


18F

2009. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Egy pasi sem szereti, "ha be van csomagolva". Ha szeret téged, elviseli. Igen, az első alkalom fontos, de inkább érzelmileg. Sok-sok szeretkezés által lesz testileg is igazán jó, mind a nőnek, mind a férfinak. Ha ő már férfinak tartja magát, akkor biztos ezt is tudja, és azt is, hogy tapintatosan és megértően kell közelítenie egy 16 éves szűz lányhoz. Ha éretlen arra, hogy ilyen áldozatot hozzon a kapcsolatotokért, akkor arra sem érett, hogy "felnőtt" szexuális élete legyen. Beszéld meg vele őszintén! Ne kezdj félelemmel, bizalmatlansággal testi kapcsolatba! Mi lehet a legrosszabb? Ha elhagy emiatt, menjen, jobb úgy!
2009. jún. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is írass fel tablettát, mert hosszú távon az lesz jó - ha ennyire utál gumival szeretkezni, tuti, hogy még sokszor fogod hallani, hogy csináljátok anélkül, úgyhogy jobb, ha már most elkezded a fogamzásgátlót szedni, és akkor nem lesz probléma
2009. jún. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
ne menj bele a gumi nelkuli szexbe! tablettat meg csak akkor irass fel ha megbizol benne és tudod h nem szedett össze semmit.
2009. jún. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!