Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon félünk fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon félünk fogamzásgátló nélkül csak óvszerrel szeretkezni! Nektek hogy volt az első?

Figyelt kérdés
Mindketten szüzek vagyunk. Nagy az esély hogy elbénázzuk és baj lesz? :S
2011. okt. 16. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Kihúztam mielőtt elmentem. Szegényt úgy szemen lőttem h nem tudta 10 percig kinyitni.
2011. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Hát az úgy volt....


Beraktam a puncijába, dugtam rendesen, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve beraktam a seggébe is, de hirtelen, meglepetésből:) Nem mondom, meglepődött a csaj, majd a klasszikus "seggből-szájba" dolog történt... azt mondta ,még sosem szopott, de ha ilyen finom a kaki, máskor wc-zés után is megkostólja. Utána felhúztam az óvszert...a fejére, lufit fújt belőle, közbe basztam, kipukkadt, és a nagy ilyetségtől mindketten elélveztünk :) Fenomenális volt... :)

2011. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha féltek ott vannak még a spermaölő készítmények is... Óvszer mellé.
2011. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Én már régebb óta szedtem a gyógyszert az erős menstruációs görcseim miatt,szóval az adott volt,illetve mi óvszert is használtunk mellé,de nálunk az elsőnél nem volt semmi gond...ugyanakkor később meg előfordult,hogy ugyanabból a csomagból több óvszer is kiszakadt(pedig durex volt),de mivel rendesen szedtem a gyógyszert,így nem lett baj...most már a megszakításos módszer-gyógyszer kombinációt használjuk...mi inkább bebiztosítottuk magunkat,mint hogy később bajok legyenek...
2011. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél is csak óvszerrel védekeztünk, és azóta is csak azzal (6 éve). Eddig (lekopogom) soha nem történt baj.

Gondolom fiatalok vagytok. Ha nem vagy még 18, akkor ne szedj tablettát, hanem ha nagyon aggódsz, akkor használjatok a gumi mellé spermicid krémet, vagy húzza ki, mielőtt elmegy (természetesen gumiban!!!).

2011. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyunk mi olyan fiatalok, 20 és 21 évesek... :S
2011. okt. 16. 23:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gumival. Mi nem féltünk. Vettünk előre egy sürgősségit. De a gumi 3 év alatt egyszer nem szakadt ki. A márkátlan se. Nem úgy tervezik ezeket, hogy amint farokhoz ér kettédurranjon. A legtöbb szétszakadt példány a hibás felhelyezés következménye. Ha görcsölsz pedig nem is fogod élvezni az egészet, szóval nyugi.

20L

2011. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!