Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek 4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek 4 hónapja. A menstruációm előtt és alatt nagyon ki vagyok készülve lelkileg. A gyógyszer miatt lehet?

Figyelt kérdés
Régen soha nem volt problémám, az első napokban voltak enyhébb görcseim, de mindössze ennyi. Mióta fogamzásgátlót szedek ezek megszűntek, viszont egy lelki roncs vagyok ezalatt az 1 hét alatt, és ez nem az első alkalom volt már azóta, hogy szedem a bogyókat. Lehetséges, hogy amiatt van ? Érdemes lenne ezért valami más gyógyszert felíratni? Elég rosszul viselem ezt.Egyébként vérzésmentes időszakban nem tapasztaltam mellékhatást.( se fizikailag, se lelkileg nem észleltem semmit).

2012. ápr. 12. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha eddig nem volt, most meg igen, akkor köze lehet a gyógyszerhez. Próbálj ki másikat.
2012. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan nem ettől van. Inkább más okozza. Ne válts gyógyszert, ha ez már bevállt!
2012. ápr. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne a gyógyszertől? Azért az jelent vmit, hogy amíg nem szedte nem volt ilyen baja.

Tájékoztatóban is benne van, hogy akár depressziót is okozhat.

2012. ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mitől olyan biztos, hogy nem ez okozza? Nekem sajnos egyre erősebb a gyanúm.De félek, hogy ha egy másikat szednék, attól még több bajom lenne:S Bár már valóban úgy érzem magam, mint egy depressziós, de ez a mensim végére el is múlik szerencsére.
2012. ápr. 12. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
igen igen teljes mértékben lehet a bogyóktól....kérd ki a doki tanácsát
2012. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez volt az elso bogyomtol.

Olyan szinten kifordultam onmagambol ilyenkor, hogy gyanusitgattam a paromat hulyesegekkel, es meg is utottem... Masnap pedig minden jo, utana megint gyanusitgatas...

Szerencsere megerto volt es valtottam tabit.

2012. máj. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!