Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Menstruáció utáni 6. napon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menstruáció utáni 6. napon kezdtem fogamzásgátlót szedni, az orvosom azt mondta az 5. napon szedjem, de nem volt még meg a gyógyszer. Felhívtam egy nőgyógyász ápolónő barátnőmet, hogy kezdhetem-e szedni, aztmondta nem lesz gond. Biztos ez?

Figyelt kérdés
életem első doboza volt, már a végefelé járok, 1-2x szexeltünk csak megszakítás nélkül. nagyon rendszeresen szedtem, de aggódok kicsit
2012. febr. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az első napján kéne a menstruációnak,de ezzel az 5.napon való kezdéssel,asszem kiküszöbölhető a hónap alatt a pecsételő vérzés..én az első napján kezdtem,de szerintem nem lesz gond,ha a hatodiktól kezdted el,elvégre is,van olyan (dienille pl) ami elvileg az első tabi után véd..
2012. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, pecsételő vérzésem nem volt.. a betegtájékoztatón nem volt utalás arra,hogy mikortól véd, de kaptam egy prospektust egy ugyanolyan tartalmú de más márkájú gyógyszerről, azon az volt hogy már az 1. is véd ..
2012. febr. 27. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond.
2012. febr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A CIKLUS 5. napján, nem a menzesz után a 5. napon, te jó atya ég!!!!!!!

5 napos vérzéssel számolva a menzesz utáni 6. nap már a ciklus 11. napja!!!

Olyankor NEM lelet elkezdeni a tablettát.

Reménykedj, hogy nem estél teherbe, mert bizony szépen megadtad az esélyét.

2012. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!