Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromix fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromix fogamzásgátlót szedek. Szombaton vettem be az utolsó szemet az első levélből. Vasárnap kellene elkezdenem a második levelet, de még mindig nem jött meg, mitől van ez?

Figyelt kérdés
És semmi előjele nincs mint azelőtt mikor még nem szedtem gyógyszert...vagy most már nem is lesz előjele? mit tegyek ha nem jön meg a héten? amúgy ezelőtt még nem szedtem gyógyszert,ez a legelső.
2009. jún. 19. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első levélnél még lehet rendszertelen a menstruáció, de később be fog állni. A szünetben azért a biztonság kedvéért csinálj egy tesztet. Ha pozitív, irány a doki, ha negatív, szedd tovább a gyógyszert onnantól, amikortól kéne, és ne foglalkozz azzal, hogy nem jött meg. Ha a következő hónapban sem jön meg, irány a doki, és másik gyógyszer.
2009. jún. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy előjele nem lesz gyógyszerszedés mellett, mivel igazából nem menstruálsz, ez csak egy megvonásos vérzés, viszont pontosan fogod tudni, hogy mikor elfogyott a gyógyszer, rá egy-két napra meg fog jönni, mivel szabályozza a ciklusod.

Ha időközben megjönne, akkor is el kell kezdened szedni vasárnap a gyógyszert, ha még mindig vérzel.

2009. jún. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszett legjobban, hogy a hírekben hírértékű volt, hogy Obama egy interjú közben agyoncsapott... egy LEGYET!!
2009. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem most,évek óta szedem, is az 5-6. napon jön meg.
2009. jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is cypromixet szedek és nekem csak 5. nap jön meg, de volt, hogy csak a 6.-on! A mai nap folyamán még megjöhet! Ja és nálam se szokott előjele lenni!
2009. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Válaszoltam én is, mondjuk mást szedek, de szerintem az lényegtelen, bocs nem akartalak összezavarni csak nekem még korán volt, úgy akartam irni h az enyém, amit szedek...

Nekem van 5-6. napon...csak már néha félek, hogy akkor nem is hat?? de rájövök hogy igen, mert akkor nem is ugyanaznap jönne meg...

2009. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!