Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sumetrolim és Yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yayababa0 kérdése:

Sumetrolim és Yasminelle fogamzásgátló együtt szedése? Midenki mást mond, bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az urológus aki felírta a Sumetrolim-ot azt mondta, hogy lehet foggátlóval együtt szedni. Neten most utána olvasgattam, 10/9 helyen azt írják, hogy nem lehet együtt szedni, pl. orvosok is akik a neten válaszolnak kérdésekre. Tájékoztatóba nincs benne. A Yasminelle-be az van, hogy antibiotikumot nem lehet mellette szedni, a Sumetrolim pedig egyáltalán nem említi a tájékoztatójába a foggátló szedést. Most mi az igazság? Tegnap vettem be 2 Sumetrolim-ot, a foggátló szedésbe pedig a 3.hétnél tartok. Köszönöm a segítséget!
2012. ápr. 14. 16:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az urológus csak tudja, végülis azon a "tájékon" szaki.

Ha nagyon félsz, hogy terhes leszel, ebben a hónapban védekezzetek óvszerrel is.

2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, viszont nem vagyok jó véletménnyel erről az urológusról, mert rám se nézett, telefonozot közbe megkérdezte mi a panaszom, annyit mondtam, hgoy sokat járok pisilni, erre közölte h Sumetrolim, kész. Megkérdeztem lehet e foggátlóval szedni azt mondta igen. De ezek után, nemtudom mit higyjek :/
2012. ápr. 14. 16:25
 3/20 anonim ***** válasza:
Ó, felfázásra adta? Basszus, arra lett volna sokkal jobb is. Ez tényleg nem egy jó orvos. Akkor óvszer hó végéig. :(
2012. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon logikus és értelmes dolog megkérdezni egy ilyen oldalon, ahol ráadásul laikusok vannak, ha már az orvosok sem értenek egyet.

Most aztán ki leszel segítve, ha még 5-en beírják a saját véleményüket, hogy szerintük véd vagy nem véd.

Nem lenne sokkal egyszerűbb agyalás helyett egy hétig kotonnal szexelni, és nem azon rágódni, hogy vajon hat-e a tabletta vagy sem?

Őszintén magyarázd már el nekem, hogy mégis mit vársz egy ilyen kérdésre.

Ha vki beírja, hogy "lehet őket együtt szedni", akkor hirtelen elhiszed (igaz, hogy az orvosoknak nem hitted el, de ha a GYK-n mondja egy vadidegen, az tuti igaz...)?

2012. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Unalmas az életed, ledves utolsó? Azért jársz a gyk-ra kötekedni az emberekkel? Kellemes elfoglaltság tényleg ;)
2012. ápr. 14. 16:37
 6/20 anonim ***** válasza:
hasznaljatok gumit, 1 hónapot csak kibirtok :D
2012. ápr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem, ált. azért járok, hogy az értelmes kérdésekre értelmes választ adjak.

Csak ebben a kérdésben nem sikerült meglátnom az értelmet.

Ezért is kérdeztem rá.

De látom válaszolni nem tudsz. Vajon miért?

Jah, mert neked is leesett, hogy semmi értelme nincs?

2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
egyébként én se értem, h miért nem hiszel az orvosodnak, és miért kell minden fórumos írást elhinni..
2012. ápr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Leírtam miért nem hiszek az orvosomnak, arról már nem tehetek ha nem olvastátok el. És ez az oldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel, szerintem igazán nem ez a leghülyébb kérdés itt az oldalon, amit én feltettem, miért nem azok alá írsz, miért nem azokkal kötekedsz?

És allerigás vagyok a gumira, azért nem akarok minden áron abba szexelni, ha lehetne inkább kihagyom, de így nem tudom, hogy mivan, hogy az orvos aki hanyag mellesleg azt mondta lehet szedni, más orvosok meg a netes válaszokba mindenhol azt írják, hogy nem lehet, mert antibiotikum.

2012. ápr. 14. 16:50
 10/20 anonim ***** válasza:
akkor meg keress másik orvost. ennyi.
2012. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!